مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 02 مرداد 1398
 

سهم الارث

سوال حقوقی:
پدرم دو سال هست که فوت کردند.پدرم قبل از فوت به همراه برادرم زمینی رو در مرتضی گرد تهران خریدند و دوطبقه ساختنش. قولنامه به نام من و برادرم هست ولی بعد فوت پدرم , برادرم و مادرم که با هم رابطه ی خوبی نداشتیم با هم دست به یکی کردند و اجازه ی استفاده و دسترسی من رو به خونه ندادند.برادرم میگه خونه اصلا به نام تو نیست و برو هر غلطی میخوای بکنی بکن ! کپی ای هم از قولنامه ندارم.خونه ی پدری هم که الان توش نشستیم ( واقع در اسلامشهر) به نام پدرم هست. یه اظهار نامه به برادرم و یه دونه به مادرم نوشتم و از برادرم درخواست اجرت المثل ایام تصرف و یک کپی از قولنامه شدم و از مادرم هم درخواست تقسیم سهم الارث کردم ولی جواب ندادند.من هم الان قادر به رفتن سر کارم نیستم(بدلیل دیسک کمری که توی یک حادثه گرفتم) و هیچ پولی ندارم که واسه احقاق حقوقم خرج کنم. خواستم ببینم وکیلی پیدا میشه که برام فقط دادخواست ننویسه و خودش از طرف من کارهای "تقسیم ملک مشاع با برادرم" و" تقسیم سهم الارث" رو انجام بده و نهایتا حق وکالت به اضافه ی هزینه های انجام دادش رو دریافت کنه ؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

خیر متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد. 

 

 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.