X
مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل


مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری
مخاطبان گرامی می توانند جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای مجموعه دادگران با رعایت موارد زیر از طریق تلفن های معرفی شده با ما تماس حاصل فرمایند.

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید و امکان حضور در دفتر وکیل برای شما به هردلیل وجود ندارد می توانید پس از هماهنگی زمان مشاوره و واریز هزینه مشاوره (حق المشاوره) در ساعت تعیین شده تماس گرفته و با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی خود مشورت نمایید.

تاکید می شود که مشاوره چه از طریق تلفن و چه به صورت حضوری در دفتر وکالت دادگران رایگان نیست و به طور کلی مخاطبان گرامی باید بدانند هیچ دانش تخصصی و ارزشمندی رایگان بدست نمی آید و به تجربه دریافته ایم که صرفاً پرونده های اشخاصی را قبول کنیم که به دنبال سرویس و خدمات رایگان نیستند و حاضرند برای رسیدن به اهداف خود هزینه نمایند.گذشته از این ارائه خدمات رایگان وظیفه حکومت ها و دولت ها است و وکیل با عنایت به اینکه از هیچ حمایتی از طرف حاکمیت برخوردار نیست چنین وظیفه و رسالتی ندارد.بسیار هموطنانی را دیده ایم در جستجوی سرویس های رایگان در دادم افراد سودجو و غیر وکیل افتاده و علاوه بر افتادن در مسیر های اشتباه و از دست دادن زمان و هزینه متحمل خسارات غیر قابل جبرانی شده اند.

هموطنان مقیم خارج (ایرانیان مقیم خارج از کشور) در صورت عدم امکان تماس تلفنی با تلفن ثابت، می توانند از طریق تلفن همراه زیر به وسیله واتساپ با دفتر وکالت ما در تماس باشند.

با توجه به شرایط پیش آمده و فراگیر شدن بیماری کرونا هم چنین این امکان وجود دارد که کلیه هموطنان گرامی، حتی افراد ساکن ایران و شهر تهران بدون نیاز به حضور در دفتر وکالت ما، از طریق تلفن یا واتس آپ یا اسکایپ برای مشاوره با ما در تماس و ارتباط باشند.برای این منظور لازم است از طریق شماره تلفن های زیر و در ساعات اداری و کاری با ما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت تماس و مشاوره، وجه حق المشاوره را واریز نموده و در ساعت تعیین شده تماس بگیرند.

تلفن ثابت:86095469 - 86095462

تلفن همراه :09121457035

 

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.