مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل


مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری
مخاطبان گرامی می توانند جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای مجموعه دادگران با رعایت موارد زیر از طریق تلفن های معرفی شده با ما تماس حاصل فرمایند.

در صورتی که سوال حقوقی شما کوتاه و مختصر است می توانید برای مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری با تلفن های دفتر وکالت ما تماس گرفته و بدون نیاز به پرداخت هزینه با وکیل متخصص و با تجربه در زمینه کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی مشورت نمایید.

تاکید می شود که در صورت کوتاه و مختصر بودن سوال و مشاوره حقوقی و پرسش خود، می توانید از این امکان استفاده نمایید و در صورت مفصل بودن سوال، لزوماً باید به صورت حضوری مراجعه نمایید.

هموطنان مقیم خارج (ایرانیان مقیم خارج از کشور) در صورت عدم امکان تماس تلفنی با تلفن ثابت، می توانند از طریق تلفن همراه زیر به وسیله واتساپ با دفتر وکالت ما در تماس باشند.

با توجه به شرایط پیش آمده و فراگیر شدن بیماری کرونا هم چنین این امکان وجود دارد که کلیه هموطنان گرامی، حتی افراد ساکن ایران و شهر تهران بدون نیاز به حضور در دفتر وکالت ما، از طریق تلفن یا واتس آپ یا اسکایپ برای مشاوره با ما در تماس و ارتباط باشند.برای این منظور لازم است از طریق شماره تلفن های زیر و در ساعات اداری و کاری با ما تماس گرفته و پس از هماهنگی ساعت تماس و مشاوره، وجه حق المشاوره را واریز نموده و در ساعت تعیین شده تماس بگیرند.

تلفن ثابت:86095469 - 86095462

تلفن همراه :09121457035

 

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.