مشاوره حقوقی حضوری با وکیل

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل

جهت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری و یا در صورت عدم امکان حضور، اخذ مشاوره حقوقی تلفنی، به صورت تخصصی، از وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه و متخصص، می توانید با تلفن های زیر تماس گرفته و بعد از دریافت نوبت و نشانی ما، به دفتر وکالت ما مراجعه نمایید و یا در ساعت هماهنگ شده جهت مشاوره تماس بگیرید. لازم به ذکر است مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلای پایه یک این دفتر وکالت،بدون پرداخت هزینه و به اصطلاح رایگان نیست و در هر حال مشاوره حضوری و تلفنی توسط وکلای این دفتر وکالت مستلزم پرداخت حق المشاوره است. (لازم است توجه داشته باشید که هیچ چیز با ارزش و حرفه ای و مسبوق به دانش و تجربه و آگاهی، رایگان نیست).

شاید دیده یا شنیده باشید که وکلای بسیار جوان و تازه کار و کم تجربه، به صورت رایگان و به روش آزمون و خطا اقدام به مشاوره حقوقی مینمایند، که البته کاربردی و راهگشا نخواهد بود !


  •  البته ما خود را ملزم میدانیم که از باب زکات علم، به سوالات حقوقی مختصر و کوتاه(در حد چند دقیقه) به صورت تلفنی و به نحو رایگان پاسخ بدهیم.

 

 

تلفن ثابت: 88019243 - 88019244

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.