مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری

راه های مشاوره حقوقی با وکیل

در صورتی که سوال حقوقی  و مشاوره شما کوتاه و مختصر است می توانید با تلفن های ما تماس گرفته و بدون نیاز به پرداخت هزینه با وکیل مشورت نمایید.

تاکید می شود که در صورت کوتاه و مختصر برای سوال و پرسش، می توانید از این امکان استفاده کنید و در صورت مفصل بودن سوال، لزوماً باید به صورت حضوری مراجعه نمایید و یا پس از دریافت وقت مشاوره از دفتر و واریز حق المشاوره به صورت تلفنی یا آنلاین با ما تماس بگیرید.

هموطنان مقیم خارج (ایرانیان مقیم خارج از کشور) در صورت عدم امکان تماس تلفن یا تلفن ثابت، می توانند از طریق تلفن همراه زیر با ما در تماس باشند.

در شرایط فعلی با توجه به فراگیری بیماری و ویروس covid 19 پیشنهاد ما دریافت مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و از طریق واتس آپ یا اسکایپ و یا تماس تلفنی است.

 

تلفن ثابت:880192434 - 88019243

تلفن همراه :09121457035

مشاوره حقوقی آنلاین

در صورت تمایل به ارسال سوال حقوقی یا هر نوع درخواست حقوقی، به صورت کتبی و دریافت مشاوره آنلاین از یک وکیل پایه یک دادگستری از این قسمت وارد شوید.

مشاوره حقوقی آنلاین / کتبی

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حضوری می توانید با تلفن های زیر تماس گرفته و بعد از دریافت نوبت و نشانی ما، به دفتر وکالت ما مراجعه نمایید.

جهت اطلاع از امکان و شرایط مشاوره تلفنی به جای مراجعه حضوری، در ساعاات اداری و کاری با دفتر تماس بگیرید.

تلفن ثابت: 88019243 - 88019244

مشاوره حقوقی از طریق شبکه های اجتماعی

در صورت تمایل به تماس و اخذ مشاوره از طریق شبکه های اجتماعی از طریق تلفن همراه زیر و اپلیکیشن های یاد شده با ما در تماس باشید.

تلفن همراه :09121457035

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.