X
معرفی دفتر وکالت دادگران حامی

معرفی دفتر وکالت دادگران حامی

موسسه حقوقی دادگران حامی (دفتر وکالت دادگران) از سال 1384 با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران (حقوقدانان دارای پروانه وکالت دادگستری) تاسیس شد و تا به امروز با هدف قبول وکالت و اعطای مشاوره حقوقی به هموطنان ایرانی سراسر دنیا و خارجیان مقیم ایران، به حیات خود ادامه داده است. اعضای این مجموعه با سرلوحه قراردادن حق و عدالت و حرکت در چهارچوب قوانین و دوری از پرونده های موهوم و بی نتیجه، توانسته اند اعتماد مراجعین و موکلین را کسب نموده و صاحب اعتبار شوند.

 

ویژگیهای یک وکیل دادگستری خوب

 • پرهیز از گمراه کردن موکل و مشاوره گیرنده و امتناع از قراردادن وی در مسیر نادرست و اصالت دادن به منافع موکل (بجای منافع مادی خودمان) از خصوصیات ما در دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی است.
 • تعریف و در نظر گرفتن دستمزد منصفانه و پیگیری مسئولانه و مستمر پرونده های محوله را رسالت ووظیفه خود می دانیم و شاید همین نکته وجه تمایز ما از بسیاری از همکاران دیگر باشد.
 • همیشه گفته ایم بزرگترین رسالت وکیل آگاه کردن موکل از حقوق خود و ذهنیت دادن به وی راجع به عواقب اقدامات او ونیز نمایاندن راه درست و صحیح است.
 • نگاه مادی به موکلین و مراجعین و قرار دادن موکل در راه های پر هزینه و بی نتیجه را فقط به هدف کسب و منفعت بسیار مذموم می دانیم.
 

دادگران حامی

ما برای دفاع از حقوق قانونی شما راهی خواهیم ساخت.

 
 •  
 • پروردگار را شاکریم که وکلای دادگران به این صفت شناخته می شوند که اگر کار یا پرونده ای را قابل انجام ندانند یا احتمال بالای شکست بدهند، این را صادقانه به موکل گفته و وی را آگاه می کنند.
 • در گروه وکلای دادگران حامی (دفتر وکالت دادگران) شما بدون اینکه دستمزد اضافی پرداخت نمایید جهت پیگیری بهتر و حصول نتیجه ی ارزشمندتر دو وکیل پایه یک دادگستری خواهید داشت و هر دو وکیل با تلاش و هم افزایی و هماهنگی، تمام تلاش خود را در جهت حصول نتیجه به نفع موکل بکار خواهند بست.
 • وکیل دادگستری باید به آن درجه از غنای مادی، روانی، معنوی و به آن میزان از رشد اجتماعی رسیده باشد که پرونده ای را از سر نیاز شخصی خود قبول نکند، چرا که در غیر این صورت موکل را در مسیر نادرست قرار داده و خود را بی اعتبار نموده و به منافع موکل آسیب می رساند. تلاش، اصرار، هدف و شعار ما در دفتر وکالت دادگران همیشه همین بوده است.
 • وکلای دفتر وکالت دادگران هزینه اضافی به موکل تحمیل نمی کنند و جز آنچه که موکل مسئول پرداخت آن است (حق الوکاله و هزینه های دادرسی) از وی دریافت نمی کنند. برخلاف بعضی از همکاران که متاسفانه دیده یا شنیدهایم که هزینه تمبر مالیاتی (علی الحساب مالیات) خود را علاوه بر دستمزد از موکل می گیرند.
 • در طول دوران فعالیت خود به تجربه دریافتهایم که تحقیقات مقدماتی قبل از طرح هر دعوا ضروری است ، پس قبل از هر دعوا در یک مهلت چند روزه در مورد شعبه احتمالی که پرونده به آن ارجاع می شود و نظر قاضی احتمالی پرونده و نحوه رسیدگی ایشان و اعتبار و اصالت دلایل ارائه شده از سوی موکل و ویژگی های طرف دعوا ، تحقیق نموده و با تمام توان تلاش می کنیم دعوا به درستی طرح شود.
 • با در نظر گرفتن اخلاق حرفه ای ، انصاف و وجدان در صورتی که موکل در هر مرحله ای از دادرسی به هر دلیلی از ادامهی جریان پرونده منصرف شود دستمزد خود را بر اساس میزان کارهای انجام شده و تلاش صورت گرفته با جلب نظر موکل، محاسبه نموده و هر چند که عرف حاکم، وکیل را به محض شروع اقدام، مستحق دریافت کل دستمزد می داند، ولی روش ما این است که مابقی را به موکل پس میدهیم. و در واقع معتقدیم وکیل باید مرحمی بر آلام موکل باشد و نه اینکه دردی به دردهای وی اضافه کند.

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.