مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: شنبه 29 تیر 1398
 

حکم غیابی خرید ملک

سوال حقوقی:
سال 91 ملکی خریداری کردم که 30م از ان برای تنظیم سند مانده بود به دلایلی فروشنده مدارک به بانک نمی اورد بنده مجبور به امضای توافقی شدم که تا 93/6/20پول را بپردازم 20م از ان را پرداختم باز هم نه مدارک به بانک اورد نه به دفترخانه بعد از یکسال حاضر شد مدارک به بانک بیاورد بعد از اینکه بنده اوراق حق تقدم از بانک خریدم یک حکم از دادگاه نشان بنده داده و جای 10م 40م از من میخاهد در مورد حکم به بنده نه احضاریه ونه ابلاغیه و... به دست من نرسیده از انجایی که ادرس را عمدا اشتباه داده و حکم به صورت غیابی صادر شده. خواهشا راهنماییم کنید که چکار بکنم؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

در مورد رای غیابی که برعلیه شما صادر شده می توانید واخواهی کنید. برای تنظیم سند به نام خودتان می توانید در صورتی که فرصتی باقی مانده با همراه داشتن مبلغ موردنظر در دفترخانه حاضر شده و گواهی عدم حضور بگیرید و در صورت سپری شد مدت با ارسال اظهارنامه از ایشان تقاضای تنظیم سند به نام خودتان بنمایید و در صورت عدم اجابت از سوی ایشان دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی بدهید.

 

 

ایجاد شده توسط
کلید واژه‌ها
دعاوی ملکی اظهار نامه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.