X

مشاوره حقوقی آنلاین، سوال کتبی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند، همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات ، پرسش های حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند

تاریخ انتشار: دوشنبه 24 تیر 1398
 

قرارداد خرید خودرو

سوال حقوقی :
سلام بنده حدود5ماه پیش ماشینی را از یک نفر خریداری نمودم. وپس از انجام مراحل قانونی نسبت به تعویض پلاک اقدام نمودم وپلاک به اسم خودم می باشد ودر دفترخانه هم سند قطعی به اسم زده شده امروز یک نفربا بنده تماس گرفته واظهار نمودند که حکم توقیف خودرو مورد نظر را خواهم گرفت چون یکی ازچک هایی که به بنده درقبال این ماشین پاس نشده است ومن این ماشین را از شخص ثالثی خریداری نموده ام وتمام پول ماشین را پرداخت نموده ام آیا این شخص می تواند حکم توقیف ماشین را بگیرید؟ ودرصورت توقیف خودرو من می توانم به پولم برسم وباید منم مجدد شکایت کنم یا درهمان دادگاه قاضی شخص ثالث رو مکلف می نماید که پول من را پرداخت نماید وکلا جریان چطور میشه؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی توقیف خودرو

خیر، سند خودرو به نام شماست و نمیوان بابت بدهی شخص دیگری آن را توقیف کرد. فقط در صورتی که در قرارداد بین دو نفر دیگر یعنی فروشنده و خریدار اولی ذکر شده باشد که در صورت پاس نشدن چک ها فروشنده حق فسخ قرارداد را دارد، فروشنده اول میتواند درخواست فسخ معامله بین شما را داشته باشد که در اینصورت شما می توانید در همان دعوی یک دعوای متقابل علیه فروشنده ای که از او خودرو را خریداری کرده اید مطرح کنید جهت پس گرفتن ثمن معامله.


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با وکیل دادگستری کلیک کنید.


 

ایجاد شده توسط مدیر سایت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.