مشاوره حقوقی آنلاین، سوال کتبی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند، همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات ، پرسش های حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند

تاریخ انتشار: پنجشنبه 04 مهر 1398
 

ترک منزل و استرداد جهیزیه

سوال حقوقی :
من با اجازه شوهرم پیش خانوادم تو شهرستان اومدن باهم بحث کردیم گفت دیگه حق نداری بیای خونم البته تو تلگرام متنشو دارم که گفت نمیتونی بیای، میتونم شکایت کنم که شوهرم زودتر نره شکایت کنه من بدون اجازش رفتم، واسه جهیزیه امضای چه کسایی باید باشه بتونه جهیزیه رو بگیرم.
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی استرداد جهیزیه

شما میتوانید برگردید منزل و اگر احیانا ایشان اجازه ورود به منزل به شما ندادند با پلیس تماس بگیرین و از گزارش پلیس به عنوان دلیلی برای شکایتتون استفاده کنید. اگر سیاهه ای که در مورد لیست جهیزیه تهیه میشه رو داشته باشید میتوانید از همان برای استرداد جهیزیه استفاده کنید و اگر چنین لیستی ندارید، یک یا دو شاهد که اطلاع از اقلام جهیزیه شما داشته باشیدمیتوانید معرفی کنید به این صورت که یک لیست از جهیزیه تهیه کنید و آن را به امضای دو شاهد برسانید.


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با انتخاب وکیل دادگستری کلیک کنید.


 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.