X

مشاوره حقوقی آنلاین، سوال کتبی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند، همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات ، پرسش های حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند

تاریخ انتشار: دوشنبه 18 شهریور 1398
 

ارتباط زن متاهل با مرد مجرد

سوال حقوقی :
با سلام. متاسفانه همسرم پس از یک ماه عروسی از خانه بدون اطلاع فرار کرده و الان بیش از ۶ ماه میگذرد و کم کم با گرفتن اطلاعات و پیدا کردن شاهد فهمیده ام همسرم با مرد مجرد دیگری قصد فرار از کشور را داشته است و هنوز با اوست. میخواستم بدانم چه شکایتی باید بکنم و چه مجازاتی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی رابطه نامشروع 

اینکه چه شکایتی می توانید مطرح کنید بستگی به نوع ارتباط آنها با هم دارد. چنانچه بخواهید تحت عنوان رابطه نامشروع طرح شکایت کنید احتیاج به ارایه دلیل و مدرک به دادگاه جهت اثبات ادعای خود دارید. 

لازم است چند نکته در مورد ارتباط زن و مرد خارج از ازدواج ذکر شود : 

1- صرف بودن زن و مرد با هم بدون اینکه رابطه محرومیت بین آنها باشد از طرف بسیاری از قضات ارتباط نامشروه نامگذاری شده و مجازات آن تا 80 ضربه شلاق است هر چند که بنظر میرسد چنین مجازاتی و چنین جرمی را نتوان از قوانین و مقررات فعلی استخراج کرد و رفتار این عده قضات کاملا سلیقه ای و آری از منطق است.

2- ملامسه و تماس فیزیکی بین زن و مرد نامحرم به صورت مکرر و مستمر و خصوصا در خلوتگاه اعمال دون زنا نام گذاری شده و مجازات این عمل هم تا 80 ضربه شلاق است.

3- زنای غیر محسنه به این معنا که هیچ یک همسر نداشته باشند یا اگر همسر دارند دسترسی به وی نباشد مجازات این عمل 80 ضربه شلاق است. 

4- زنای محسنه نسبت به کسی که شرایط احسان در وی هست به حکم قانون سنگ سرا یا قتل. 


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با وکیل دادگستری کلیک کنید.


    

 

 

 

 

ایجاد شده توسط مدیر سایت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.