حکم قصاص برای عامل جنایت شیطانی؛ تلفن وکیل دادگستری: 88019244

شماره تلفن وکیل دادگستری؛ وکیل کیفری؛ وکیل قتل: 88019244 و 88019243

پسر جوان که تحت تاثیر وسوسه‌های زن خیانتکار دست به قتل همسر او زده بود ، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد. به گزارش «قانون»، شامگاه جمعه 44 مهرماه سال گذشته، مامورین گشت اداره آگاهی هنگام گشت زنی خود در بیابانهای پاکدشت پیکر خونین مردی را پیدا کردند که نایبعلی نام داشت. شواهد موجود در صحنه کشف جسد نشان از آن می داد که این مقتول 35 ساله در جای دیگری کشته و جنازه اش در بیابانهای پاکدشت رها شده بود. با ارجاع این پرونده به دادسرا تحقیقات در این زمینه آغازشد.

در جریان تحقیقات ماموران به اختلاف قدیمی میان مقتول و همسرش به نام لیلا پی بردند. «لیلا» در جریان بازجویی ها با بیان اینکه شوهرش عصر چهارم مهرماه از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است افزود: «من نمی دانم او به دیدن چه کسی رفته که این بلا سرش آمده است.»

با وجود ادعای لیلا، ماموران پس از دریافت پرینت مکالمات تلفن همراه «لیلا» به ارتباط او با جوانی 32 ساله به نام «همت» پی بردند. پس از دستگیری «همت» و «لیلا» هردوی آنها سعی داشتند تا با دروغگویی مسیر پرونده را به بیراهه بکشند . با مشخص شدن تناقض گویی ها از سوی دو متهم دست آخر «همت» لب به اعتراف گشود.او در اعترافات خود گفت:«چندی پیش با لیلا آشنا شدم و به او ابراز علاقه کردم. با آنکه می دانستم او ازدواج کرده و سه فرزند دارد پیشنهاد دادم طلاق بگیرد و با من ازدواج کند اما نشد.می دانستم که او و شوهرش با هم اختلاف دارند به همین خاطر تحت تاثیر حرفهای لیلا قرار گرفتم.به همین خاطر به پیشنهاد لیلا به خانه شان رفتم و در فرصتی مناسب با چاقو به جان شوهرش افتادم و او را کشتم. سپس جنازه او را به بیابانهای پاکدشت بردم و بعد فرار کردم.»

«لیلا» نیز پس از مواجهه با اعترافات همت با گردن گرفتن معاونت در آدمکشی همراه او صحنه جنایت را بازسازی کرد.پس از آن کیفر خواست صادر و جلسه دادگاه مربوط به این پرونده تشکیل شد.

روز دادگاه زمانی که «همت» به عنوان متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد منکر آدم کشی شد.او گفت:«ارتباط تلفنی با لیلا را قبول دارم اما باور کنید من «نایبعلی» را نکشته ام.من تحت فشار روانی جنایت را گردن گرفتم.» در مقابل «لیلا» با مقصر شناختن «همت» در این جنایت گفت: «این مرد من را فریب داد تا به نقشه شومش برسد. من روحم هم از نقشه قتل شوهرم خبر نداشت.» در دادگاه این پرونده پس از قرائت کیفر خواست توسط نماینده دادستان، برادران «نایبعلی» که قیم فرزندان او نیز محسوب می شوند تقاضای تعیین کیفر کردند. همچنین دختر 13 ساله «لیلا» و «نایبعلی» با بیان اینکه قاتل پدرم باید قصاص شود افزود: «مادرم بی گناه است و من هیچ شکایتی از او ندارم.» صبح دیروز حکم متهمان این پرونده مبنی بر محکوم شدن «همت» به عنوان متهم ردیف اول به قصاص و محکومیت «لیلا» به جرم معاونت در قتل به زندان از سوی قضات دادگاه صادر شد.

کلمات کلیدی : 2
تلفن وکیل,وکیل دادگستری,حکم قصاص,وکیل کیفری,وکیل قتل,تماس با وکیل,وکیل,شماره تماس با وکیل,تماس با وکیل کیفری,شماره تماس با وکیل کیفری,تماس با وکیل قتل,شماره تماس با وکیل قتل