مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: یکشنبه 27 بهمن 1398
 

ملاقات فرزند از راه دور

سوال حقوقی
با سلام
اینجانب خارج از کشور زندگی می کنم. همسرم یک سال قبل با فرزند یک ساله مان به ایران برگشتند و قصد بازگشت ندارند و در مسیر طلاق هستیم.این خانم به انواع مختلف مانع دیدن فرزندم هستند. من هزینه اینترنتشان را پرداخت می کنم و فقط روزی 20 دقیقه انتظار دیدن فرزندم را دارم. به بهانه های مختلف مانع می شوند. چون امکان دیدن حضوری نیست برای دیدن فرزند از طریق چت آیا مقدار مشخصی در قانون/عرف هست؟
با تشکر
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی ملاقات فرزند 

قوانین ما در مورد ملاقات فرزند یا دیدن فرزند از طریق شبکه های اجتماعی و چت هیچ صراحتی ندارد و در قانون ایران در این مورد حکمی وجود ندارد. و همه چیز بستگی به نظر قاضی دارد.

مسئله مهم در خصوص ملاقات فرزند در شبکه های اجتماعی و چت این است ک ضمانت اجرای در این خصوص نیست و انجام آن و خلاف آن را نمیتواند ثابت کرد.

توصیه میشود در این خصوص با همسرتان تعامل داشته باشید و ایشان را توجیه نمائید که فرزند وسیله تسویه حساب نیست و هم به پدر احتیاج دارد و هم به مادر

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.