مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 اردیبهشت 1400

 کلاهبرداری و فروش کالای تقلبی

با عرض سلام در تاریخ 99/4/10 در اهواز توسط دو نفر از اعضای یک باند کلاهبردار که در نقش خریدار و فروشندۀ یک عدد ساعت رولکس تقلبی از من مبلغ 200 میلیون تومان شد . پرونده توسط کلانتری محل و آگاهی اهواز تنظیم وبه شعبه 20 بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب اهواز ارسال شد . اخیراً اعضای این باند توسط واحد 14پلیس آگاهی تهران شناسائی و دستگیر شده اند و پرونده از دادسرای اهواز تحت کلاسۀ شماره .... به شعبۀ 16 بازپرسی ناحۀ 6 تهران ارجاع شده است. اسامی افراد دستگیر شده سعید .. فرزند حسن رئیس باند و برادرش شکور ... فرزند حسن می باشند . تا این تاریخ هیچ اطلاعی از بازپرسی ناحیه 6 تهران به اینجانب داده نشده است . خواهشمند است در صورت امکان اینجانب را راهنمائی فرمائید .

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 1405

 

پاسخ - نحوه پیگیری پرونده کلاهبرداری و فروش کالای تقلبی

  • معلوم نیست و توضیح نداده اید که پرونده شما به چه دلیل به تهران ارسال شده است .به دو دلیل ممکن است این اتفاق افتاده باشد :

1- اجرای نیابت 

2- تجمیع پرونده ها و رسیدگی توأمان

  • در هر حال باید حضوراً به شعبه دادگاه مورد نظر در شهر تهران مراجعه نموده و پرونده خود را پیگیری نمایید.چنین نیست که به طور اتوماتیک در دادگستری به پرونده ها رسیدگی شود و به خصوص در مرحله تحقیق و تعقیب جرایم حضور و پیگیری شاکی ضروری است.
  • اگر خودتان امکان حضور ندارید می توانید با وکالت به یک وکیل دادگستری پرونده را پیگیری کنید.

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.