تاریخ انتشار: پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398
مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

 مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شخصی است که شما در صورت داشتن یک مشکل حقوقی و یا تصمیم به طرح دعوا جهت اخذ مشاوره یا احیانا وکالت دادن، به وی مراجعه می کنید. برای این هدف قبل از هر کاری لازم است چند مطلب را مدنظر داشته و رعایت کنید.

امتیاز: Article Rating

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شخصی است که شما در صورت داشتن یک مشکل حقوقی و یا تصمیم به طرح دعوا جهت اخذ مشاوره یا احیانا وکالت دادن، به وی مراجعه می کنید. برای این هدف قبل از هر کاری لازم است چند مطلب را مدنظر داشته و رعایت کنید:

- برای موفقیت در یک دعوا بهتر است حتما وکیل دادگستری و مشاور حقوقی داشته باشید و به هیچ وجه خودتان وکیل خودتان نشوید و به هیچ وجه به تبلغیات درج شده روی محصولات بعضی انتشارات تحت این عنوان که «وکیل خود باشید» توجه ننمایید. ما به عنوان متخصص این حرفه حتی به یک وکیل دادگستری با تجربه هم توصیه می کنیم که وکیل خود نباشد و برای مشکل شخصی خود، وکیل بگیرد.

- وکیل دادگستری و مشاور حقوقی، کسی است که در طول یک پروسه شاید طولانی با وی مراوده و ارتباط خواهید داشت و در این بین لزوم داشتن تجربه و توان علمی کافی و توان فیزیکی جهت پیگیری مسایل حقوقی لازم و نیز روحیه پاسخگویی به موکل و صداقت و رفتار سنجیده و قابلیت اعتماد، بسیار اهمیت دارد. جهت انتخاب درست و رسیدن به این ویژگی ها لازم است با چند وکیل که به شما معرفی می شود یا از طرق مختلف پیدا می کنید مراجعه نمایید و از بین آنها یکی را که اعتماد و نظرتان به وی جلب می شود انتخاب کنید.

- موکدا توصیه می شود دنبال وکیل خوب و وکیل باتجریه، در صفحه نیازمندی های روزنامه نباشید. وکلای حرفه ای و با تجربه هیچ اعتقادی به روزنامه ندارند و آن را امری مذموم می دانند.

- گاهی به غلط افراد اصرار به داشتن وکیل پایه یک دادگستری دارند، این در حالی است که ما در حال حاضر و با قانونگذاری فعلی وکیل پایه دو یا کارگشا نداریم. البته کارآموزان وکالت بدون این که بتوانیم آنها را وکیل دادگستری بنامیم و بدون این که بتوانند خود را وکیل دادگستری معرفی کنند، اختیار قبول وکالت در موارد محدود با تصریح به این که کارآموز هستند را دارند.

 

مطالب مرتبط با وکیل دادگستری: 

1- مراحل انتخاب وکیل دادگستری

2- محدوده اختیارات دادگستری

3- تماس با وکیل دادگستری در تهران

4- طلاع از فواید داشتن وکیل دادگستری

5- ویژگیهای وکیل خوب


 

ایجاد شده توسط مسعود محمدی، وکیل پایه یک دادگستری
اشتراک گذاری
کلید واژه‌ها
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.