X

نمونه قراردادها

نمونه قراردادهای حقوقی تنظیم شده توسط وکلای متخصص قرارداد

 نمونه قرارداد مشاوره، نگهداری و پشتیبانی شبکه و سرور

نمونه قرارداد مشاوره، نگهداری و پشتیبانی شبکه و سرور

  |  
بازدید: 8820
  |  
امتیاز: Article Rating

 

متن قرارداد پشتیبانی شبکه و سرور

این قرارداد في مابین شرکت ...... به نشاني : تهران- خیابان میرداماد ........ به شماره تلفن .... به نمايندگي آقاي کامران .... که در اين قرارداد کارفرما نامیده مي شود از یک طرف و شرکت مهندسی ....... به نشانی : میدان ولیصر ...... به نمايندگي جناب آقای حسین ..... و سرکار خانم مهرنوش ..... به شماره تلفن .... که در این قرارداد پیمانکار نامیده مي شود به شرح ذیل منعقد مي گردد و طرفین ملزم و متعهد به آنجام کامل مفاد قرار داد میباشد.


ماده یکم - موضوع قرارداد:

1-1 پشتیانی فنی و نگهداری از تجهیزات شبکه داخلی LAN (طبق ماده ۶)

1-2 پشتیبانی و مشاوره ارتباطات بین شبکه ای WAN

۱-۳ مشاوره در امور پیکر بندی نرم افزاری شبکه و سرورها

۱-۴  مشاوره راه کاررهای امنیت شبکه

   


ماده دوم - مدت قرارداد:

۲-۱- قرارداد حاضر از تاریخ ..... لغایت ..... به مدت ۱۲ ماه دارای اعتبار و لازم الاجرا میباشد.


ماده سوم - مبلغ قرارداد :

۳-۱- کل مبلغ قرارداد عبارت از ...... ریال است که به منظور پرداخت به صورت اقساط کارفرما .... درصد از کل مبلغ قرارداد را به عنوان پیش پرداخت طی دو مرحله تسویه مینماید. مبلغ ... درصد معادل ...... ریال در زمان عقد قرارداد به صورت نقدی پرداخت میگردد والباقی مبلغ .... درصد معادل ..... طی چک در تاریخ شروع قرارداد از طرف کارفرما پرداخت میگردد.

۳-۲- الباقی مبلغ قرارداد را طی ده چک به صورت ماهیانه به مبلغ ..... ریال در زمان عقد قرارداد به پیمانکار مبپردازد.

۳-۳- مبلغ قرارداد در محدوده شهر تهران وآدرس تعیین شده منظور گردیده است و ارانه خدمات در خارج از شهر تهران مشمول تأمین وسیله نقلیه و یا پرداخت هزینه ایاب و ذهاب از طرف پیمانکار خواهد بود.

۳-۴- مبلغ قرارداد شامل قطعات مصرفی و تعویضی نمي باشد و هزینه قطعات تعویضی و لوازم مصرفی طي صورتحساب جداگانه ای از طرف پیمانکار اعلام میگردد. 

3-5- ................. .

3-6- ................. .


ماده چهارم- تعهدات پیمانکار:

۴-۱- پیمانکار متعهد است که همواره از نظر ارتباطی (تلفنی و اینترنتی و ...) در ساعات کاری در دسترس باشد و پس از اعلام مشکل از سوی کار فرما راهکار رفع مشکل را ارانه نماید و چنانچه مشکل بر طرف تشد ظرف مدت حداقل ۲۴ ساعت کاری در محل کار فرما حاضر و در اسرع وقت (حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت کاری) نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.
تبصره ۱ : پیمانکار موظف است چنانچه مشکل ایجاد شده بیشتر از زمان مذکور به طول می انجامد به کارفرما به صورت مکتوب (ایمیل) اعلام نماید.

۴-۲  پیمانکار متعهد است کلیه تجهیزات و خطوط شبکه را هر ۳ ماه یکبار طی صورتجلسه ایی مورد کنترل قرار دهد بهشکلی که مورد تائید نماینده کارفرما باشد.

4-3- ................... .

4-4- ................... .

4-5- ................... .

4-6- ................... .


ماده پنجم - تعهدات کارفرما :

5-1- کارفرما متعهد میگردد نماینده ای را به صورت کتبی و با نهایتاض طی مدت 10 روز پس از امضای قرارداد معرفی نماید.

5-2- کافرما تعهد م ینماید پرداخت مبلغ ماهیانه مورد توافق در ماده 3 را به صورت منظم و بدون دیرکرد در تاریخ مذکور هر ماه به پیمانکار پرداخت نماید.

5-3- مشاوره با پیمانکار د رمورد هر گونه تغییر و تحول و جابجایی سیستم ها و تجهیزات شبکه و یا خرید، نصب و راه اندازی هر گونه تجهیزات مرتبط کامپیوتری در صورت نیاز کارفرما الزامی می باشد.

5-4- هزینه حمل دستگاه معیوب به محل کار پیمانکار و بالعکس توسط کارفرما انجام می پذیرد.

5-5- ................ .

5-6- ............... .


ماده ششم - موارد شامل پشتیبانی فنی و نگهداری :

6-1- پشتیبانی سرویس های شبکه شامل : رفع اشکالاتی که باعث اختلال ارتباطات در شبکه و تعیین دسترسی کاربران مطابق با نیازهای سازمان کارفرما و همچنین ایجاد کاربران جدید در سیستم می باشد.

6-2- پشتیبانی کلاینت های شبکه شامل : رفع اشکلاتی د رعملکرد سیستم کاربران و پشتیبانی از سیستم عامل و نصب نرم افزار های مورد تایید پیمانکار می باشد.

6-3- پشتیبانی پرینترها، اسکنرها و نمایشگر مشتری شامل : رفع اشکال آنها در کارکرد همچنین نصب آنها بر روی سیستم کاربران می باشد.

6-4- ....................... .

6-5- ...................... .

6-6- ...................... .


ماده هفتم  - سایر شرایط قرارداد :

7-1- در صورت عجز پیمانکار در انجام تعهدات خود در طول مدت قرارداد پس از یک ماه اعلام کتبی کارفرما حق فسخ را دارد.

7-2- خسارات عمدی و یا ناشی از قصور کارفرما در بهره برداری از سیستم به عهده کارفرما خواهد بود.

7-3- خسارات ناشی از تعمیرات انجام شده توسط افراد متفرقه به عهده کارفرما می باشد و در این صورت حق فسخ برای پیمانکار بوجود می آورد.

7-4- ...................... .

7-5- ..................... .

7-6- ..................... .

(مهم ترین بخش در نگارش یک قرارداد همین قسمت شرایط قرارداد است که می تواند حسب مورد و با توجه به توافقات طرفین و ویژگی های معامله متفاوت باشد.توصیه می شود این قسمت حتما تحت نظر و بعد از مشاوره با یک وکیل تنظیم شود و در صورت امکان بهتر است نگارش کلی یک قرارداد خصوصاً بخش شرایط قرارداد را به یک وکیل متخصص دعاوی حقوقی و قراردادها بسپارید.)


ماده نهم - نشانی طرفین :

نشانی طرفین قرارداد همان است که در قرارداد اعلام شده است و هر یک از طرفین در صورت تغییر آدرس ، مکلفند ظرف 5 روز نشانی جدید را کتباً به طرف مقابل ابلاغ نمایند و تا زمانی که نشانی جدید ابلاغ نگردیده، ارسال اوراق به نشانی قبلی به عمل خواهد آمد.


ماده دهم - فسخ قرارداد :

در صورت عدم اجرای تعهدات به موقع و با هر شرایط مقرر در این قرارداد توسط یکی از طرفین قرارداد طرف دیگر با اخطار کتبی مجاز به فسخ قرارداد می باشد و در این صورت کلیه خسارات و هزینه های ناشی از عدم اجرای کل این قرارداد به عهده طرف مقابل خواهد بود.


ماده یازدهم - حل اختلافات (حکمیت و داوری)

هر گونه اختلاف در تفسیر یا اجرای قرارداد ابتدا از طریق مذاکره یا طرح در کمیسیونی از نمایندگان طرفین، رسیدگی و در صورت عدم سازش از طریق ارجاع به کارشناسی در شورای حل اختلاف رسیدگی و حل و فصل خواهد شدرای داور برای طرفین قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.   


ماده دوازدهم - مواد و نسخ

این قرارداد در 12 ماده و در دو نسخه متحدالمتن تنظیم گردیده که هر نسخه دارای اعتبار واحد می باشد.

 

 

ایجاد شده توسط مسعود محمدی، وکیل پایه یک دادگستری
5 از 5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.