مشاوره حقوقی آنلاین دفتر وکالت دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

در صورت تمایل به ارسال سوال حقوقی یا هر نوع درخواست حقوقی، به صورت کتبی و دریافت مشاوره آنلاین و پاسخ سوال حقوقی خود از وکیل پایه یک دادگستری و وکیل با تجربه و متخصص از فرم زیر استفاده کنید.

سایر موضوعات

 جراحت حین خدمت سربازی

سلام من سال ۷۹ رفتم خدمت بعد ۶ماه در راه رفتن به میدان تیر با ماشین تصادف کردم بردنم بیمارستان تربت جام از اونجا اعزام شدم ۵۰۶ مشهد که شانه راست وکمرم عمل شد وپلاتین گذاشتن بعد اعزام شدم ۵۰۶و۵۰۴ تهران برای جراحی سر که استخوان سوراخ شده بود که اونجا عمل شدم بعد از ۶ماه توبیمارستانها فقط بعلت سر در شد...
دوشنبه، 04 شهریور 1398 - 15:34

 اصلاح شناسنامه، نام، نام خانوادگی، نام پدر

با سلام نام خانوادگی من به اسم شوهر خاله ام است ،زیرا پدرم بعد از جدایی برای گرفتن شناسنامه به اسم خودش اقدام نکرده است ، با توجه به اینکه ۱۸سالم تمام شده آیا میتوانم برای دریافت شناسنامه به اسم پدرم اقدام کنم ؟ و آیا او هم باید حضور داشته باشد ؟آیا مراجعه به دادگاه لازم است؟
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 19:05

 اصلاح شناسنامه, تغییر نام،تغییر سن

با سلام و خسته نباشید ببخشید من اسم شناسنامه ایم مرضیه هست و مهسا صدام می کنن می خواستم ببینم میشه تغییر داد؟ دوم اینکه من متولد61 هستم یه خواهری داشتم متولد67 اما به دلایلی هومن ماههای اول به دنیا اومدنش شناسنامه دیگه ای براش گرفتن و اینو باطل نکردن و اسمش مریم هست من می تونم ادعا کنم شناسنامه مریم...
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 17:37

 مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری شما

سوال - سلام،وکلای دادگستری شهرستان ما متآسفانه زیاد وارد نیستن،آیا میتوانیم پرونده هامون را برای مشاوره حقوقی با شما به دفتر وکالت شما بیاوریم؟
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 15:48

 شهرداری پایان کار کمیسیون ماده صد

با سلام و احترام شهرداری در پایان کارهای صادره سه تاریخ درج مینماید لطفا بفرمایید کدام تازیخ ملاک محاسبه قدمت ساختمان جهت قیمت گذاری و معامله میباشد . با تشکر تاریخ صدور گواهی 1386/02/24 تاریخ صدور پروانه 1380/10/18 تارخ بازدید وگزارش مامور 1385/11/22 و بنگاهها نیز تارخ صدور کنتور برق 1386.
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 15:23
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.