مشاوره حقوقی آنلاین دفتر وکالت دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

در صورت تمایل به ارسال سوال حقوقی یا هر نوع درخواست حقوقی، به صورت کتبی و دریافت مشاوره آنلاین و پاسخ سوال حقوقی خود از وکیل پایه یک دادگستری و وکیل با تجربه و متخصص از فرم زیر استفاده کنید.

املاک و قراردادها

 فسخ قرارداد

آیا قبل پایان مدت قرارداد میتوان ان را فسخ کرد؟
پنجشنبه، 07 شهریور 1398 - 09:56

 خرید ملک، حکم غیابی

با سلام .سال 91 ملکی خریداری کردم که 30م از ان برای تنظیم سند مانده بود به دلایلی فروشنده مدارک به بانک نمیاورد بنده مجبور به امضای توافقی شدم که تا 93/6/20پول را بپردازم 20م از ان را پرداختم باز هم نه مدارک به بانک اورد نه به دفترخانه بعد از یکسال حاضر شد مدارک به بانک بیاورد بعد از اینکه بنده اورا...
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 19:10

 توقیف اموال

درمواردی که شرکت ابنیه و ساختمان به پیمانکاری بدهی داشته باشد قاضی میتواند حکم به توقیف خودروی آتش نشانی و ماشین آمبولانس پروژه بدهد؟
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 19:09

 مطالبه طلب، مطالبه وجه قرارداد

با سلام اینجانب به وکالتا ازطرف شرکت ساختمانی به یک شرکت تعاونی در ساخت مسکن مهر کار کرده ام که با رضایت طرفین ادامه کار به خودشان واگدار شد حال با توجه به تاییدیه و گواهی و اسناد معتبر که طرفین صورتجلسه کرده اند بنده مبلغ سی میلیارد ریال طلبکار میبلشم که متاسفانه مدتی است از پرداخت آن امتناع دارند ...
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 19:07

 خرید آپارتمان مسکن مهر

با عرض سلام اینجانب حدود دوسال پیش دو دستگاه آپارتمان در حال ساخت خریدم (مسکن مهر پرند ) و فروشنده تاکنون هیچگونه اقدامی بابت ثبت نام در سامانه مسکن مهر نکرده است و ممکن است اصلا شرکت عمران به ایشان خانه تحویل ندهد ایا امکان فسخ معامله از طریق حکم دادگاه وجود دارد با کمال تشکر.
چهارشنبه، 28 تیر 1396 - 19:06
صفحه 1 از 8ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   انتها   

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.