مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: پنجشنبه 03 مرداد 1398
 

قولنامه ملک

سوال حقوقی :
پدرم چند سال قبل فوتش زمینی رو با برادرم خرید و دو طبقه ساختنش(توی مرتضی گرد تهران) که قولنامشو بنام من و برادرم زدن. الان که پدرم فوت کرده برادرم میگه بابات 7 میلیون بیشتر پول نداده برای زمین و همه ی خرج ساخت و ساز رو خودش داده در صورتی که بیشتر خرج رو بابای من کرده.صورت حسابی هم این وسط بابت هزینه های انجام شده نیست. الان بهم میگه بریم پیش قاضی ببینیم اون چی میگه ! کجا باید مراجعه کنیم ؟ اگه مادرم بیاد و حرفهای برادرمو تایید کنه آیا حرفشو قبول میکنن ؟ سهم من رو چطور قاضی تعیین خواهد کرد؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

برادر شما باید دادخواست به دادگاه بدهد تا حکمی از سوی قاضی به نفع ایشان صادر شود، نیازی نیست شما کاری انجام دهد، ایشان برای ادعای خود باید دلیل و سند داشته باشد و صرف شهادت مادر شما کفایت نمی کند. اگر قولنامه به نام هردوی شما زده شده که جای نگرانی نیست و کسی که ادعایی خلاف آن دارد باید ادعای خود را به اثبات برساند. سهم الارث شما به همان شکل که در قولنامه ذکر شده تعیین خواهد شد.

 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.