مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: دوشنبه 31 تیر 1398
 

افراز ملک مشاع

سوال حقوقی:
در زمین 5000 متری که سه مالک مشاعی دارد 150 واحد اپارتمان احداث گردیده که به صورت مبایه نامه فروخته اند دونفر از مالکین وکالت نامه هم به خریداران وکالت نامه محضری اعطا کرده اند بنا به اختلافاتی که بین مالکان است هنوز پس از تکمیل اپارتمان هیچگونه اخذ پایان کار وتفکیک وسند انجام نداده اند سوال .اینجانب یکی از خریدارن می باشم که فروشندام سه دانگ مشاع سند به نامش است و ایشان یک وکالت کاری جهت کلیه امور ادارات ازجمله پایان کار تا اخذ سند در رابطه با سه دانگ خود به اینجانب داده است حال می خواهم اقدام کنم دو مالک دیگر حاضر به همکاری نیستند البته یکی از انها متواریست.
چون ملک بصورت اپارتمان درامده البته شش دانگ ملک در رهن بانک است ولیکن مسولین بانک نامه بلامانع می دهند، ایا بنده می توانم نسبت به سهم مالک خود جهت افراز اقدام نمایم؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

اگر ملک قابل افراز باشد می توانید نسبت به سهم خود تقاضای افراز کنید و اگر غیرقابل افراز باشد می توانید تقاضای فروش کنید.

 

 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.