مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: یکشنبه 24 شهریور 1398
 

سوال حقوقی جعل ویزا استفاده از سند مجعول کلاهبرداری

برای اخذ ویزای تحصیلی سوئد در جلوی درب سفارت سوئد با فردی اشنا شدم که گفت ویزای قانونی تهیه می کند و این فرد به راحتی درون سفارت رفت و آمد می کرد و به من گفت پارتی های فراوانی دارد. پس از اخذ ویزا ماموران از جعلی بودن آن به من خبر دادند و فهمیدم که طرف کلاهبردار بوده، و من هیچ گونه اطلاعی از جعلی بودن آن نداشتم و 4 روز زندان بودم و با قرار آزادم. از جاعل هیچ ادرس و تلفنی ندارم و فقط یک ادرس ایمیل از او دارم. حال به دنبال فرد جاعل هستم و می خواستم بدانم که اگر هیچ خبری از وی نشد تکلیف من چیست؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی

اتهام شما استفاده از سند مجعول است. با تحت عنوان جعل و کلاهبرداری از طرف شکایت کنید در مورد اتهام خودتان هم اگر ثابت کنید که جاعل کس دیگری بوده و از شما کلاهبرداری شده و شما در ارتکاب جرم سوء نیت و قصد مجرمانه نداشته اید احتمالا حکم برائت یا منع تعقیب برایتان صادر شود. در هر حال این دعوا پروسه رسیدگی به آن و اثبات بی گناهی در این اتهام کار بسیار مشکلی است بهتر است حتما تحت نظر یک وکیل متخصص دعاوی کیفری مشاوره نمایید ویا وکالت بدهید. 

 

 

ایجاد شده توسط
کلید واژه‌ها
کلاهبرداری جعل
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.