X

مشاوره حقوقی آنلاین، سوال کتبی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند، همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات ، پرسش های حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند

تاریخ انتشار: شنبه 22 تیر 1398
 

خرید زمین مبایعه نامه وکیل ملک

سوال حقوقی :
استاد سلام ... خواهش خواهش خواهش ميكنم بنده را راهنمايي فرماييد. من در استان فارس زندگي ميكنم. حدود 3سال پيش يه زمين را در شهرستان به يكي از خويشاوندان فروختم و در قبالش يه چك به مبلغ 45 ميليون تومان را به من داد.. زياد التماسش كردم كه چك را پاس كند اما چك را هيچ وقت پاس نكرد و هميشه قلدري جواب داد... حدود 5 ماه پيش چك طرف را فرم زدم و شكايت كردم ازشو با تمام مكر وحيله اي كه داشت بالاخره راي دادگاه به نفع من شد و حكم جلب غيابي را دادگاه به من داد و قرار شد 90 ميليون طرف به من بدهد - و يك بار هم طرف را گرفتم و در شهرستان زنداني كردم اما نفهميدم چطور از زندان بيرون امد و به احتمال زياد گفته بوده كه من از حكم خبري نداشتم.. من اولش وكيل داشتم اما وكيلم تا حالا چندان برش و جربزه اي ندارد- با توجه به حكم جلب غيابي كه دادگاه به من داده مرد حقه باز از شهرستان فرار كرده و به مركز استان فرار كرده و من هيچ اطلاعي از محل زندگي و چگونه دستگير كردنش را ندارم- بازم خواهش ميكنم خواهش ميكنم زندگي ام از نظر مالي به صفر رسيده - ازشما خواهش ميكنم كه چطور و كجا دستگيرش كنم ؟ و چگونه محل زندگي اش راپيدا كنم؟ وايا اگر به زندان بيفتد ميتواند ادعا كند كه چيزي ندارد و 90 ميليون بنده را قسط بندي كند؟ در حالي كه ميدانم از نظر مالي و ملك حسابي وضعش خوب است؟ اما حساب و امواش را بنام کس دیگری میکند چون خیلی حرفه ای است و بازم خواهش ميكنم كمك كنيد طرف حقه باز است و من ديگر واقعا بريده ام و نميتوانم محل زندگي اش را در شيراز پيدا كنم .
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی مطالبه وجه چک 

 طرف مقابل شما دادخواست واخواهی داده و تا مشخص شدن نتیجه با آزاد شده است. اینم که فرمودید کجا میتونید پیداش کنید ؟! سوال بی موردیه چون ما هم جای ایشون اطلاع نداریم!

بهتره تو شهر خودتون از نزدیک و به طور حضوری با یک وکیل دادگستری مشورت کنید.


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با وکیل دادگستری کلیک کنید.


 

ایجاد شده توسط مدیر سایت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.