مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 تیر 1398

 مجازات مزاحمت تلفنی

سوال حقوقی :
حدود دوسال است که ازدواج کردم. زندگی خوبی دارم و شوهرم پسر خالم هست . من دوران عقد از طرف خانواده شوهرم خیلی اذیت و ازار شدم و خواهرشوهرم حرفای بدی پشت سرم و حتی تو روی خودم می گفت. تا یه روز من یه سیم کارت پیدا کردمو شیطنتم گل کرد و بهش پیامهای خیلی بدی دادم شماره شوهر و اقوام شوهرشم پیدا کردم و به اوناهم حرفها و حقایقی از دوران مجردی این خانم گفتم . حالا ازمن شکایت کرده منتها نمیدونن منم شماره موبایل رو نتونستن پیدا کنن مال کیه. از روی شماره سریال موبایل و شماره کارت عابر بانکی ک اون سیم کارت شارژ میشده میخوان پیگیری کنن. که مطمئنم پیدا میکنن منم حالا اگه منو دادسرا خواست و من انکار کنم و بگم گوشیم دست کسی دیگه ای بوده قبول میکنه دادگاه ایا ؟ ترو خدا کمک کنید خیلی حالم بده و به خاطر زندگیم میترسم. عنوان این جرم چیه و مجازاتش چقدره ؟میشه لطفا یه وکیل متخصص جرایم سایبری و جرایم تلفنی به من مشاوره بده.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 492

پاسخ به سوال حقوقی

بله ممکن است که از طریق پیگیری نحوه شارژ رد شما گرفته بشود. چنانچه کارت بانکی به نام خودتان باشد، انکار شما پذیرفته نمی شود. راه دیگه ای وجود دارد این است که قاضی دادسرا یا دادیار یا بازپرس ریز مکالمات را استعلام گرفته و با شماره هایی که با این خط در تماس بوده اند تماس گرفته و کشف واقع کند. در هر حال کار شما حسب مورد می تواند توهین یا تهدید یا مزاحمت تلفنی یا همه این جرایم باشد. نوع مجازات هم به نظر قاضی بستگی دارد.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.