مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 تیر 1398

 مطالبه حقوق و دستمزد ، وکیل اداره کار

سوال حقوقی :
با سلام.
من دانشجوی دکترای علوم پزشکی هستم و درحال اقدام برای خروج از کشور و ادامه تحصیل.
9ماه پیش در شرکتی در تهران به عنوان نماینده علمی شهرستان ارومیه شاغل شدم چون برای مقالات و کتابهام نیاز مبرمی به پول داشتم. ولی شرکت تهران حق و حقوق من رو کامل ندادن و سود و هزینه رفت و آمد نیز به کل دریافت نکردم.
مدیر شرکت من رو به نمایندگی ارومیه با نامه کتبی ای که بهم دادن فرای گرفتن حقوقم معرفی کردن و وقتی ب ارومیه مراجعه کردم بعد از چندبار توهین شدیدا مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و نامه پزشک قانونی هم گرفتم.
به اداره کار تهران مراجعه کردم ولی گفتن چون حضور فیزیکی شما ارومیه بوده از اونجا اقدام کنین. با ارومیه حرف زدم گفتم قرارداد شما با تهران هست. سوالی که دارم اینه که امکان گرفتم حق و حقوقم هست؟ از کجا باید شروع کنم؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 456

پاسخ به سوال حقوقی دعاوی اداره کار 

می توانید شکایت کنید و حق و حقوق خود را مطالبه کنید. در مورد ضرب و جرح هم میتوانید در دادسرای محل وقوع جرم شکایت کیفری کنید. مرجع صالح در مورد مطالبات شما مراجع شهر محل اقامت خوانده هستند. ولی به نظر من رابطه شما کارگر و کارفرمایی نیست و باید به دادگاه عمومی مراجعه کنید.

 

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.