مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 تیر 1400

 گرفتن حکم تخلیه - قرارداد اجاره بدون امضاء موجر

سلام. سال گذشته آپارتمانم را توسط یکی از آشنایان اجاره دادم که بعلت عدم حضور اینجانب، ایشان در املاک اجاره نامه را بعنوان موجر امضاکردند بعداز اتمام مدت اجاره با وجود پیگیری های متعدداینجانب و مباشر بنده، مستاجر منزل را تخلیه نکرد بعداز چندماه مستاجر با فریب ایشان را (منظور مباشر بنده است که نامش در اجاره نامه بعنوان موجراست) به خانه خود دعوت کرد و با حضور سه مرد شرور اجاره نامه جدیدی که ظاهرا از قبل آماده کرد بود جلوی ایشان گذاشت و باتهدید وزور اسلحه امضاگرفت که در متن اجاره نامه ذکرشده ایشان مبلغ 70 میلیون رهن ازبابت اجاره سال جدید دریافت کرده است . حال با توجه به ادعای دروغ مستاجر و وجود اجاره نامه جعلی جدید وعدم پرداخت هیچ اجاره ای از آن زمان، اینجانب بعنوان مالک واقعی آپارتمان چگونه میتوانم حکم تخلیه بگیرم؟ آیادادگاه با ارائه این مدرک دروغین از طرف مستاجر و عدم پذیرش این مدرک جعلی از طرف من و توضیحات اینجانب که مالک آپارتمانم، درخصوص نحوه پرداخت این مبلغ موهوم مدرکی ازایشان نخواهد خواست و صرفا وجود یه برگه دستی که آن هم با زور اسلحه امضا شده کافیست تا ادعای ایشان پذیرفته شود ممنونم از سایت خوبتون

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 1500

 

پاسخ - کیفیت تخلیه اگر موجر قرارداد را امضاء نکند

  • بهترین راه حلی که می توانیم به شما توصیه کنیم، صرفنظر از رابطه استیجاری، طرح دعوای خلع ید یا تصرف عدوانی علیه متصرف است.با توجه به اینکه قرارداد توسط مالک امضاء نشده است اولاً مالک مسئولیتی در قبال پرداخت پول پیش و مبلغ ودیعه و قرض الحسنه ندارد و ثانیاً ضرورتی به التزام و پایبندی موجر به قرارداد توصیفی نیست.
  • البته بهتر است به جهت حساسییت و ضرورت، تشریفات انجام این شکایت حتما تحت نظر یک وکیل متخصص دعاوی ملکی پیگیری شود.
  • در شهر خود به یک وکیل مراجعه کنید و قبل از هر اقدامی از وی مشاوره بگیرید و یا انجام کار را به وی بسپارید و در صورتی که در تهران حضور دارید می توانید به ما یا هر وکیل دیگری با وصف فوق مراجعه نمایید.

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.