مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: شنبه 16 شهریور 1398
 

سوال حقوقی کلاهبرداری و فریبکاری

پدر من دارای 4پسر و ا دختر می باشد و مادرمان نیز فوت کرده است. یکی از برادران که چند سال پیش ازدواج نامشروعی داشت و به علت قاچاق و فروش مواد مخدر صنعتی بهمراه زنش دستگیر شدند که حتی حکم اعدام نیز صادرشداما با اعتراض به حبس ابد محکوم شدند و پس از چند سال حبس پارسال آزاد شدند و پدرمان را به بهانه نگهداری مراقبت نزد خود بردند که جدیدا با اظهارات خود پدر تمامی عابر بانکها وکارت دریافت بازنشستگی او را گرفته و با اینکه پدر بیمار می باشد وی را دکتر نمی برند و دیگر فرزندان را اجازه نمی دهندکه نزد خود برده و یا دکتر ببرند.حتی به گفته پدر با فریب وحیله و اجبار قطعه ای باغ را با قباله بنام خود نموده به بهانه نگهداری و مراقبت از پدر.اکنون ما برادران و تک خواهرمان نگران پدر بوده و از شما درخواست راهنمایی جهت اقدامات لازم برای پدر یاری مان نمایید.
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی

در صورتی که پدرتان بتواند با ارایه سند و دلیل اثبات کند که برادرتان با کلاهبرداری و حیله ملک را به خود منتقل کرده می تواند از ایشان شکایت کند.

البته اگر پدرتان محجور است یکی از فرزندان میتواند قیم وی شده و بابت سوءاستفاده از پدر از برادر شکایت کنید. 

 

 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.