مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400

 روش برخورد با اختلافات متعدد خانوادگی چیست ؟

من الان یک وکیل خوب میخوام که منو از دسته این ظالم نجات بده که یکسال گذاشته بدون هیچ عذر موجه خونه رو ترک کرده و میل نداره برگرده منم دوست ندارم که برگرده خانم به دنباله زندگی جددیدشه منو تباه کرده از بین برد زندگیم بعد 10 سال چطوری باید ازش جدا بشم که حتی مهریه هم بهش ندم چرا آخه ظلم نیست من تباه شوم بخاطر خود خواهی های این خانم بعد مهریه هم بهش بدم چقدر اصرار کردم برگرد ولی کو گو‌ش شنوا اگر وکیل خوبی هست به من کمک کنه واقعا طوری باشه پرداخت میکنم فقط بتونه این خانم رو سرجاش بن‌شونه جالب اینجاست که خیلی هم طلبکاره از من.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 479

پاسخ - نحوه مدیریت اختلافات متعدد خانوادگی

  • آنطور که از سوال شما مشخص است شما با همسر خود بر سر مسائل مختلفی اختلاف دارید.دعاوی و اختلافات خانوادگی نه تنها با همدیگر بی ارتباط نیستند بلکه بر هم تاثیر هم می گذارند.مثلا نفقه و تمکین ظاهرا دو دعوای مستقل هستند ولی اگر مرد ثابت کند که همسرش تمکین ننموده به چنین زنی نفقه تعلق نمی گیرد، قسمت عمده سوال شما در خصوص راه های برائت از پرداخت مهریه بود که در پاسخ باید به شما بگوییم به هیچ طریقی و در هیچ فرضی راهی برای منتفی شدن پرداخت نفقه وجود ندارد ولی اگر ناتوان از پرداخت هستید می توانید دادخواست اعسار، مهلت و یا تقسیط بدهید.
  • توجه داشته باشید که وکیل برای شما نمی تواند معجزه کند پس انتظارتان از وکیل انتظار معقول و به جایی نیست.
  • همچنین لازم است بدانید حداقل ما و بسیاری از وکلای دیگر کارمان اذیت کردن یا تأدیب نمودن یا به تعبیر شما سر جا نشاندن مخاطب و طرف دعوا نیست.
  • توصیه می کنیم برای تصمیم گیری بهتر و کسب آرامش و تغییر نگاه حتما از یک مشاور خانواده (قبل از مراجعه به وکیل) کمک بگیرید.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.