مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 شهریور 1398
 

سوال حقوقی هزینه تعمیرات در مشاعات ساختمان

اگر مدیر ساختمان با نظر موافق اعضا درخصوص مشاعات عملی انجام بده ولی از ارائه پیش فاکتور خودداری کنه تا تایید مبلغ رو از مالکان بگیره و بعد از انجام کار مشخص بشه با هزینه خیلی کمتر میشد اون کار رو انجام داد. مالکان الزام به پرداخت هزینه دارند یا خیر؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

در خصوص هزینه های مشترک ساختمان و مجموعه آپارتمان باید توافق جمعی وجود داشته باشد.

اگر از قبل توافق شده باشد که مطابق همان رفتار می شود و اگر توافقی در بین نباشد و موضوع جدیدی باشد باید به خاص در خصوص آن تمام مالکین توافق نمایند.

اگر هزینه ای در خصوص مشاعات انجام شده و شما با آن هزینه مخالفید و معتقدید که ارزانتر هم قابل انجام بوده است و این تفاوت قیمت خیلی فاحش است و ناشی از مسامحه و کوتاهی مدیر ساختمان است به اعتقاد من الزامی به پرداخت ندارید.

هر چند که توصیه می شود در مورد نحوه اداره ساختمان با همسایگان و مدیر تعامل داشته باشید و عرض می شود که مراجعه به دادگستری کلا راه حل مناسبی برای اینگونه اختلافات نیست.

 

 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.