مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 شهریور 1398

 سوال حقوقی معامله فرار از دین و اتهام سرقت

دوستان و وکلای عزیز خلاصه بگم یک سال و نیمه ازدواج کردم یه دختر 6 ماهه دارم چون تحقیق کافی نکرده بودیم اختلاف شدید فرهنگی با خانواده خانمم دارم که دخالت های بیش از حد مادر و خواهر خانمم و خاله خانمم و از طرفی عدم استقلال فکری و شخصیتی و وابستگی عاطفی شدید خانمم به خانواده اش و دیدگاهی که نسبت به زندگی دارن (مثل پوست خیار راحت یه زندگی با بچه رو متلاشی کنن) به دلایل نامعلوم که حدس میزنم چون خانمم داره به 38 سالگی نزدیک میشه و از طرفی چون خودش شاغله و اینجور که فهمیدم علاقه ای به من نداره با وجود داشتن زندگی با همه امکانات داره ازم طلاق می گیره اما همه جا ادعا میکنه نمیخواد طلاق بگیره. و میخوادبرگرده.یک ماهه منو ترک کرده, دو بار اظهارنامه دادم نیومده یعنی در عمل نمیاد و مادرش جایی گفته دخترم هم بخواد زندگی کنه من نمیزارم. جلوتر از ترک خونه طلاهایی که خودم و خودش خریده بودیم برده بدون اینکه من خبر داشته بودم
از طرفی من هم 5 ماه قبل از ترک خونه اون (به علت بدهی های مالی) خونه خودم رو فروختم و بهش چیزی نگفتم چون اگه میگفتم به خاطر اینکه خیلی مادیاتی بود سریع طلاق می گرفت.حالا خودش از فروش خونه ( که به نام یکی از بستگانم منتقل و سند خورده 4 ماه و نیم پیش سند به نام اون فامیلم که درجه یکه شد) خبر نداره و هنوز دادخواست مهریه نداده.
آیا می تونه بابت طلاها تهمت دزدی بهم بزنه؟ اگه بزنه من چه کار کنم؟ یاقبلش چه کار کنم؟
آیا دادگاه بابت فروش خونه قبل اینکه ما اختلاف حادی داشته بودیم برای من درد سر درست میکنه؟ و باید ثابت کنم بدهی داشته ام؟ اگر آره چه طوری ثابت کنم؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 350

پاسخ به سوال حقوقی  

1- جهت شکایت بابت سرقت لازم است دلایلی محکمه پسند به دادگاه ارایه شود و صرف ادعای سرقت کافی نیست. 

2- ممکن است معامله به قصد فرار از دین شناخته شود چون انتقال گیرنده از بستگان شماست شاید تشخیص قاضی صوری بودن معامله و قصد فرار باشد. مگر اینکه ثابت کنید معامله انجام شده و مبلغ دریافت شده.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.