مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 مرداد 1399

 سوال حقوقی - معامله به قصد فرار از دین - مطالبه مهریه

سلام .خانمم مهریش رو به اجرا گذاشته ولی هنوز جلسش تشکیل نشده تو این مدت از کارت عابربانکم که حقوق ماهیانه روش واریز میشه برای زندگی خودم ازش برداشت میکنم و برای برادرم که دانشجو هست هر سری درحد 100 هزار تومن 200 هزار تومن و این حدود مبالغ انتقال میدم.آیا دادگاه این مبالغ رو فرار از دین حساب میکنه؟مشکلی پیش نمیاد برام؟
ممنونم

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 658

پاسخ - معامله به قصد فرار از دین 

خیر برداشت از حساب معامله نیست که مشمول ماده 218 قانون مدنی بشود و نیز اینکه نفقه و هزینه زندگی شما جزو مستثنیات دین است. 

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.