مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 12 خرداد 1399

 سوال حقوقی مطالبه سهم الارث فروش سهم ارث

سوال حقوقی:
شاید باورتون نشه یا این حرفم به شما بر بخوره ولی مطمئن شدم چیزی بنام حقوق و قانون "واقعا"وجود خارجی نداره ! دو ماهی هست که دنبال احقاق حقم هستم و متوجه این مساله شدم. پدرم قبل از اینکه فوت کنه یه خونه ی دو طبقه (قولنامه ای) خرید و بنام من و برادرم زد. قولنامه دست برادرمه و الان میگه خونه مال خودشه.رفتم مشاور املاکی که قولنامه کرده بودیم طرف منو شناخت ولی برادرم بهش رشوه داده بود تا سند رو به من نده. پیش هر وکیلی هم میرم یه چیزی میگه.بر اثر تصادف با ماشین خونه نشین شدم و پولی هم ندارم پرداخت کنم واسه مشاور دادگستری و غیره . . برادرم و مادرم هم از این مساله بسیار خوشحالند.تازه دارم میفهمم که بزرگ ترین دشمن من توی کل کره ی زمین خونوادمن. خونه ی پدری هم که الان توش هستیم رو نمیتونم بفروشم چون مادرم با زور و آشناییتی که با املاکی های محل داره میگه بیا بفروشیم ولی سهم تو 5 میلیونه ! از خودش زور میگه. من چی کار میتونم بکنم؟ تو رو خدا کمکم کنین این ایمیل آخرین امید من هستش. چند سال پیش یک عدد قرص پتاسیم سیانید تهیه کرده بودم که وقتی دارم میبینم مادرم و برادرم باهام اینجوری کردن شدیدا تمایل به مصرفشو پیدا کردم.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 1011

پاسخ به سوال حقوقی 

شما حق دارید که نسخه ای از قولنامه داشته باشید و اگر بنگاه از ارایه آن اجتناب می کند می توانید به اتحادیه املاک شکایت کنید. در مورد منزلی هم که در آن ساکن هستید اگر جزو وراث هستید و سهمی از آن به شما تعلق می گیرد بدون اجازه شما کسی نمی تواند سهم  الارث شما را بفروشد.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.