مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 04 شهریور 1398

 سوال حقوقی مجازات ضرب و جرح

شهریور ماه پدرم به دلیل پارک اتومبیل همسایه درب جلو منزل با همسایه دیواری مان جر بحثش می شود. انها پدرم به داخل هل داده و قصد ورود داشتن که با دیدن من سریع خارج شدن من که بیرون امدم یک ضربه به گیج گاهم خورد و به زمین افتادم. یکی از همسایگان درب را گرفت که پدرم بیرون نیایید و درگیری ایجاد نشود. الان دو شاهد مرد در پرونده شهادت دادن که من زمین افتادم و کتک خورده بودم و یک زن هم سوگند یاد کرده که پدرم داخل بوده و من بیرون کتک می خوردم. انها هم دو شاهد مرد اوردن که تناقض زیاد دارن مثل ان که من نگه داشتم پدرم زده یا هر دو کتک شان زدیم من فحش می دادم پدرم نمی داد یا من و پدرم هردو فحش می دادیم. انها نزدیک بیست مورد گواهی اوردن که من نگه داشته پدرم میزده با لوله جور در نمی اد .و من یک مورد بردم که صورتم را مورد ضرب و جرح قرار دادند. خواستم بپرسم آیا ممکن هست حکم زندان برای من قرار داده شود؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 765

پاسخ به سوال حقوقی

بدون داشتن اطلاعات در مورد جزییات پرونده ضرب و جرح نمی توان در این مورد نظر داد و در نهایت این قاضی است که با توجه به شرایط پرونده رای صادر می کند که قابل پیشگویی نیست.

اما اجمالا باید گفت در کلیه دعاوی، مدعی وقوع جرم بعد از شکایت باید دلیل کافی و محکمه پسند به مرجع رسیدگی (اعم از دادسرا و دادگاه) ارائه نماید تشخیص اصالت و اعتبار دلایل با قاضی رسیدگی کننده است. 

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.