مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: دوشنبه 04 شهریور 1398
 

مجازات ضرب و جرح و راههای اثبات آن

سوال حقوقی :
با سلام وعرض خسته نباشید در هرشهریور ماه وپدرم به دلیل پارک اتومبیل همسایه درب جلو منزل با همسایه دیواری مان جر بحثش میشود. انها پدرم به داخل هل داده و قصد ورود داشتن که با دیدن من سریع خارج شدن من که بیرون امدم یک ضربه به گیج گاه خوردم و به زمین افتادم. یکی از همسایگان درب را گرفت که پدرم بیرون نیایید و درگیری ایجاد نشود. الان دو شاهد مرد در پرونده شهادت دادن که من زمین افتادم و کتک خورده بودم و یک زن هم سوگند یاد کرده که پدرم داخل بوده و من بیرون کتک میخوردم. انها هم دو شاهد مرد اوردن که تناقض زیاد دارن مثل ان که من نگه داشتم پدرم زده یا هر دو کتک شان زدیم من فحش میدادم پدرم نمیداد یا من و پدرم هردو فحش میدادیم. انها نزدیک بیست مورد گواهی اوردن که من نگه داشته پدرم میزده با لوله جور در نمیاد .و من یک مورد بردم که صورتم را مورد ضرب و جرح قرار دادند. خواستم بپرسم آیا ممکن هست حکم زندان برای من قرار داده شود؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی ضرب و جرح 

بدون داشتن اطلاعات در مورد جزییات پرونده نمی توان در این مورد نظر داد و در نهایت این قاضی است که با توجه به شرایط پرونده رای صادر می کند که قابل پیشگویی نیست.

اما اجمالا باید گفت در کلیه دعاوی مدعی وقوع جرم بعد از شکایت باید دلیل کافی و محکمه پسند به مرجع رسیدگی (اعم از دادسرا و دادگاه) ارائه نماید تشخیص اصالت و اعتبار دلایل با قاضی رسیدگی کننده است. 


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با وکیل دادگستری کلیک کنید.


 

ایجاد شده توسط
کلید واژه‌ها
وکیل کیفری, ضرب و شتم
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.