مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: یکشنبه 20 مرداد 1398

 سوال حقوقی قانون ازدواج مرد ایرانی با زن خارجی

طبق کدام قانون ازدواج مرد ایرانی با زن خارجی باید از طریق نیروی انتظامی انجام گردد؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 553

پاسخ به سوال حقوقی 

ازدواج مرد ایرانی با زن خارجی نیاز به مجوز از طرف نیروی انتظامی ندارد. ماده 1060 قانون مدنی ازدواج با اتباع خارجی را موکول به اجازه رسمی از طرف دولت اعلام کرده که این اجازه بعد از حضور فرد خارجی در ایران با ارائه مدارک به وزارت امور خارجه و سیر مراحل بعدی که ربطی هم به نیروی انتظامی ندارد ادامه پیدا می کند.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.