X

مشاوره حقوقی آنلاین، سوال کتبی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند، همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات ، پرسش های حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند

تاریخ انتشار: پنجشنبه 10 مرداد 1398
 

سوال حقوقی

پاسخ به سوال حقوقی :
سلام
من حدود چند ماه قبل از یکی از فروشندگان لوازم خانگی دستگاههی به مبلغ 300 هزار تومان خریداری کردم، ولی بعد از خرید تصمیمان عوض شد و آن را پس داده و قصد خرید دستگاه دیگری داشتیم که به دلیل کمبود پول و هم اینکه شهر کوچکی هست و همه همدیگر رو می شناسند پیگیر وجه دستگاه نبودیم تا دستگاه دیگری رو بخریم و به علت مشغله کاری این قضیه چندین ماه همین طور ماند تا اینکه برای مراجعه وجه دستگاه مراجعه کردم، ولی فروشنده از عودت وجه خودداری می کنه و به بهانه های مختلف امروز فردا می کنه.
اول اینکه مبلغ مورد نظر رقم قابل توجهی نیست که دنبال شکایت باشم ، متاسفانه فاکتور خرید هم دستم نیست. یعنی هیچ مدرکی دستم نیست فقط چند تا تماس صوتی ضبط شده.
چه راهکاری پیشنهاد می کنید؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

مراجعه به صنف مربوطه و دادن گزارش در خصوص تخلف این واحد صنفی و پیگیری از طریق صنف در مرحله بعدی شکایت در شورای حل اختلاف وارائه اسنادی مثل پرینت کارت به کارت بازبینی دوربینها و .. .


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با وکیل دادگستری کلیک کنید.


 

ایجاد شده توسط مدیر سایت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.