مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 بهمن 1400

 دادن حق طلاق در خارج از کشور از سوی مرد به زن

من خارج از کشور زندگی می کنم. می خوام حق طلاق بدم به خانمم که ایشون هم اینجا با من زندگی می کنه. ما حدود شش ماه قبل ازدواج کردیم.
به چه صورت اینکار رو باید بکنیم؟
آیا از طریق سفارت اینجا به کسی در ایران وکالت بدم امکانش هست پیگیری بکنه یا راه دیگری داره؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 927

 

پاسخ - روش دادن حق طلاق به زن در خارج از کشور 

  • ضمن اینکه شما می توانید به یکی از معتمدین خود در ایران وکالت بدهید ولی بهترین گزینه برای شما انتخاب یک وکیل دادگستری و دادن وکالت به ایشان جهت انجام کار طلاق و طی نمودن تشریفات طلاق است تا با هماهنگی کامل با شما در تمام مراحل طلاق همراه شما باشد چون مسئله حق طلاق پیچیدگی هایی دارد که بهتر است فردی که آگاه به امور است تنظیم نماید.
  • بعد از تنظیم وکالتنامه تحت نظر یک وکیل دادگستری و اعطای وکالت به وی، وکالتنامه و مدارک برای انجام تشریفات طلاق توافقی برای وکیل ارسال می شود.
  • در صورتی که وکیل انتخابی شما در ایران تجربه، دانش و تخصص ویژه در زمینه طلاق توافقی داشته باشد حتی نیاز به ارسال مدارک هم نیست و در بسیاری از مواقع با کپی و تصویر مدارک هم کار انجام می شود.
  • در هر حال فلسفه حضور وکیل دادگستری در دعاوی به خصوص دعاوی خانواده و طلاق این است که انجام کار سهل و آسان شود و بهترین و کوتاه ترین راه انتخاب شود و از همین رو انتخاب درست یک وکیل دادگستری بسیار برای شما ره گشا است.
  • برای انتخاب وکیل طلاق توافقی و دعاوی خانواده و به تعبیر بهتر کلیه دعاوی، به دنبال کسی که دستمزد کمتری می گیرد نباشید! و اطمینان داشته باشید که هر وکیلی به اندازه کاری که انجام می دهد از شما دستمزد می گیرد به طور مثال دیده و شنیده ایم که یک وکیل برای طلاق توافقی یک سوم دستمزد ما را از موکل خود گرفته ولی پروسه ای که ما ظرف چند هفته انجام میدهیم را نزدیک به یک سال انجام داده است.

 

 

مطالب مرتبط با طلاق و حق طلاق :

1- شرایط جدید طلاق توافقی 

2- دلایل و موارد 9 گانه طلاق به درخواست زن

3- ويژگی های يک وكيل دادگستری خوب و موفق

4- چگونه یک وکیل خوب و مجرب برای طلاق و خانواده پیدا کنم؟

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.