مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 مرداد 1399

 سوال حقوقی - سابقه ازدواج

با خانمی ازدواج نموده ام . پس از سه سال از گفتگو های خانوادگی ایشان متوجه سفر به ترکیه شدم و البته پنهانی عکس های سفر را هم دیده ام ولی همسفر خانم در عکس ها معلوم نیست شناسنامه ایشان هم المثنی است. چگونه می توانم از سابقه ازدواج یا دلیل صدور شناسنامه المثنی ایشان مطلع شوم .

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 204

 

پاسخ - استعلام سابقه ازدواج

  • راه حل ثابت و مشخصی برای اطلاع از سابقه ازدواج افراد وجود ندارد اما ممکن است بتوانید با مراجعه به اداره ثبت احوال جواب سوال و ابهام خود را از کارمندان اداره به طور غیر رسمی بگیرید.
  • توصیه من به شما این است که به جای درگیر شدن با این مسئله و مچ گیری از خانمی که با وی ازدواج کرده اید و کالبد شکافی روابط وی در گذشته ابتدا تکلیف را با خودتان مشخص کنید و حال حاضر فرد را ملاک قضاوت قرار دهید چون جستجو در گذشته افراد جز ویرانی رابطه و تردید چیزی برای شما به همراه نخواهد داشت.
  • اگر ازدواج نکرده بودید و هنوز وارد رابطه نشده بودید تصمیم شما منطقی بود و ما به عنوان وکیل می توانستیم به شما کمک کنیم ولی با توجه به وقوع عقد و ازدواج ورود به این مسئله را درست نمی دانیم.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.