مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: جمعه 24 مرداد 1399

 سوال حقوقی - رابطه با مرد زن دار

باسلام دختری هستم 28 ساله ،2 سال با یک مرد زن دار دوست بودم، عاشقش بودم 3 ماه میشه که منو ول کرده و حالم خیلی بده. باکره بودم ولی دیگر باکره نیستم تنها چیزی که ازش دارم اس ام اس هایی که خودش منکر کارش نشده. و بلیط سفر به کیش که خودش برام ایمیل کرده بود که با هم بریم.نمیدونم راهی برای شکایت هست یا نه؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 1115

پاسخ - رابطه نامشروع  

  • اگر فقط دوست بودید و صیغه یا عقد شفاهی یا کتبی در کار نبوده، ارتباط شما یک ارتباط نامشروع بوده و زنا محسوب می شود.
  • حتی اگر بتوانید چنین ارتباطی را به اثبات برسانید خودتان هم به عمل زنا اقرار کرده و مشمول مجازات می شوید. در هر حال ایشون دوشیزگی شما رو زایل کرده و مسئولیت مدنی دارد، ولی مشکل جرم بودن این عمل برای شما هم وجود دارد. 
  • مسئله ارتباط خارج از ازدواج زن و مرد مسئله نسبتاً پیچیده ای است و دارای حواشی متعدد که به همین جهت توصیه می شود برای اطلاع از مقررات و نتایج احتمالی حاصل از شکایت و نیز راه های اقدام با رعایت و در نظر گرفتن خطرات احتمالی، به یک وکیل متخصص دعاوی کیفری و یک وکیل برای رابطه نامشروع و جرایم جنسی و منافی عفت مراجعه نمایید.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.