مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: شنبه 09 شهریور 1398
 

دعاوی قابل طرح در دیوان عدالت اداری

سوال حقوقی :
با عرض سلام و خسته نباشید بنده دو سوال داشتم از خدمتتان.... سوال اول این است که آیا در خصوص تصمیمات اداری شورای نگهبان راجع به نظارت بر انتخابات شکایتی در دیوان عدالت اداری مطرح شده و اگر موردی هست رویه دیوان در این خصوص چه هست؟...سوال دوم بنده این است که آیا آیین نامه های اجرایی قوانین قضایی همواره مشترکا به رییس قوه قضاییه و وزیر دادگستری واگذار می شود یا حالت دیگری هم در کار است و در خصوص امکان شکایت از این نوع آیین نامه ها رویه دیوان عدالت اداری در این زمینه چگونه است؟....ممنون.
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

در مورد اینکه در موضوع خاصی شکایتی در دیوان عدالت اداری مطرح شده است یا خیر و یا اینکه رویه در دیوان عدالت اداری به چه شکل است، بهتر است با روابط عمومی دیوان عدالت اداری تماس بگیرید و از همان ارگان سوال کنید. در مورد آیین نامه های اجرایی به همان ترتیبی که در قانون مشخص شده عمل می شود و ممکن است حالت دیگری هم وجود داشته باشد و منع قانونی ندارد.


جهت اطلاع از نحوه مشاوره حضوری با وکیل دادگستری کلیک کنید.


 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.