مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود از وکیل دادگستری، را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند،

همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات حقوقی ، پرسش ها و سوالات حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 09 مرداد 1398
 

سوال حقوقی دزدی از منزل

یک سال قبل طلاهای مادرمو دزدیدن ازخونمون. جالبه مارو شب نشینی شوهرخواهرم دعوت کرد.همون وقت بهش شک داشتیم چون آدم لاابالی هست.چندماه باخواهرم زندگی کرد و بعلت فساداخلاقی و متعهد نبودنش نسبت به زندگی دارن جدامیشن. این آقا دزد طلاهامونه. جایی ام گفته اما شاهد از امنیتش میترسه جالبتر اینکه این آقا به یک دزدی طلای دیگه ام ازخونواده خودشون به خواهرم اعتراف کرده که اونام همون اول به این شک کردن.توروخدا راهنماییم کنید چیکارکنیم؟؟
امتیاز: Article Rating

پاسخ به سوال حقوقی 

اگر پرونده ای دردادسرا بابت این دزدی طرح شده به قاضی پرونده مراجعه کنید تا دستور لازم را به افسر مسئول پرونده در اداره آگاهی بدهد یا مستقیم به افسر پرونده در اداره آگاهی شرح ما وقع را بدهید تا در مورد شوهر خواهرتان تحقیق شود و در صورتی که مدارک مستدلی که قاضی را مجاب کند داشته باشید می توانید مستقیم شکایت کنید.

 

 

ایجاد شده توسط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.