مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: شنبه 22 شهریور 1399

 سوال حقوقی - خرید زمین - عدم پرداخت وجه معامله

من در استان فارس زندگي ميكنم. حدود 3سال پيش يه زمين را در شهرستان به يكي از خويشاوندان فروختم و در قبالش يه چك به مبلغ 45 ميليون تومان را به من داد. زياد التماسش كردم كه چك را پاس كند اما چك را هيچ وقت پاس نكرد و هميشه قلدري جواب داد.حدود 5 ماه پيش چك طرف را فرم زدم و شكايت كردم ازشو با تمام مكر وحيله اي كه داشت بالاخره راي دادگاه به نفع من شد و حكم جلب غيابي را دادگاه به من داد و قرار شد 90 ميليون طرف به من بدهد - و يك بار هم طرف را گرفتم و در شهرستان زنداني كردم اما نفهميدم چطور از زندان بيرون امد و به احتمال زياد گفته بوده كه من از حكم خبري نداشتم.. من اولش وكيل داشتم اما وكيلم تا حالا چندان برش و جربزه اي ندارد- با توجه به حكم جلب غيابي كه دادگاه به من داده مرد حقه باز از شهرستان فرار كرده و به مركز استان فرار كرده و من هيچ اطلاعي از محل زندگي و چگونه دستگير كردنش را ندارم- بازم خواهش ميكنم خواهش ميكنم زندگي ام از نظر مالي به صفر رسيده - ازشما خواهش ميكنم كه چطور و كجا دستگيرش كنم ؟ و چگونه محل زندگي اش راپيدا كنم؟ وايا اگر به زندان بيفتد ميتواند ادعا كند كه چيزي ندارد و 90 ميليون بنده را قسط بندي كند؟ در حالي كه ميدانم از نظر مالي و ملك حسابي وضعش خوب است؟ اما حساب و امواش را بنام کس دیگری میکند چون خیلی حرفه ای است و بازم خواهش ميكنم كمك كنيد طرف حقه باز است و من ديگر واقعا بريده ام و نميتوانم محل زندگي اش را در شيراز پيدا كنم .

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 590

پاسخ - مطالبه وجه چک

  • طرف مقابل شما دادخواست واخواهی داده و تا مشخص شدن نتیجه با آزاد شده است. اینم که فرمودید کجا می تونید پیداش کنید، سوال بی موردیه چون ما هم ازجای ایشون اطلاع نداریم!
  • بهتر است تو شهر خودتان حضوری با یک وکیل دادگستری مشورت کنید.

 

 

مطالب مرتبط با مطالبه وجه :

1- بهترین راه مطالبه وجه چک

2- مطالبه وجه و طلب، نمونه رای و دادخواست

3- مطالبه وجه چک - توقیف اموال - تامین خواسته

4- نکات مهم مطالبه وجه و طلب - نمونه رای و دادخواست

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.