مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: جمعه 28 تیر 1398

 جعل و استفاده از سند مجعول

سوال حقوقی:
اینجاانب شکایتی را بر علیه اشخاصی که شرکت بنده را در تهران با جعل به نام خودشان منتقل کرده بودند و من همزمان پروژه ای را در دست داشتم که جاعلین آمدند کارم و مطالباتم را با دادن تغییرات جعلی به کارفرما که ثبتی هم شده بود از ادامه کار جلوگیری کردند و کلیه مطالباتم را مسدود نمودند و کارفرمای بنده به جای کمک در حق من متاسفانه از روی طمع که مطالباتم را بالا بکشند از این فرصت سوء استفاده کرده و تمامی ده نفر طلبکارانم را یاد دادن بر علیه بنده شکایت کردن که شرکت من را به بازپرس جعل اعلام کردند و به جرم کلاهبرداری شکایتم کردند و من هم به جاعلین شکایت کردم که حتی مرا در تحقیقات مقدماتی هم بازداشت کرد و بعد از مدت طولانی شنیدم بازپرس انتقال میگردد که مراجعه نمودم تکلیف من چی شد بازپرس حضورا به من گفت که تمامی پرونده شاکی هایت مختومه شد و فقط شما شاکی پرونده هستید پیگیر کارت باش و متاسفانه انتقال یافت الان 6ماه است شعبه بلاتصدی است و جاعلین که با قرارهای سنگین آزادند و یکماه هم بازداشت موقت بودند و باثبات رسید که جعل کرده اند حال کارفرمای بنده با جاعلین رابطه بر قرار کردند که با تبانی حق مرا پایمال کنند و مرا زندانی کنند حقم را ببرند که شکرخدا روسیاه شدند.
بازپرس بعدی که خواهند آمد پرونده را میتواند تغییر مسیر قرار بدهد یا دستکاری کند یا همان را با کیفرخواست به دادگاه میفرستد ؟
آیا نیاز است بروم پیش بازپرس اولی جریان را بازگو کنم ؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 449

پاسخ به سوال حقوقی  

به هرحال بازپرس برخلاف قانون و طبق سلیقه خود نمی تواند جهت پرونده را تغییر دهد. ما در جریان پرونده شما نیستیم و نمی توانیم پیش بینی کنیم که بازپرس بعدی چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.