مشاوره حقوقی آنلاین دفتر وکالت دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

مخاطبان گرامی میتوانند سوالات حقوقی یا درخواست خود را با کلیک رو منوی سبز رنگ زیر ، برای ما ارسال کنند، همچنین میتوانند با جستجو در آرشیو سوالات ، پرسش های حقوقی مشابه و مرتبط با موضوع خود را مطالعه نمایند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 06 تیر 1397
 

جرم نگهداری و فروش مواد مخدر

سلام .لطفا راهنمایی بفرمایید. اگر از منزل شخصی 4.5 گرم هرویین 5 گرم شیشه و 12 گرم تریاک (البته بدون هیچ مجوزی وارد شده وخانه را گشتند) گرفته باشند ودادگاه حکم نگهدارنده محکوم به چهارسال حبس داده باشد. پرسش اولم اینکه نگهدارنده کیست و چه فرقی با مصرف کننده و فروشنده دارد. دوم ایا اومیتواند توسط وکیل خوب تجدید نظر و تخفیف مجازات بگیرد. ممنون از وقتی که اختصاص میدهد.

امتیاز: Article Rating

نگهدارنده فردی است که مواد مخدر را در منزل نگهداری می کند و مقدار مواد بیش از مصرف معمول یک فرد معتاد است و چنانچه به فروش مواد مخدر دست بزند فروشنده هم محسوب می شود.

چنانچه جنبه های تجدیدنظر و تخفیف در رای صادره وجود داشته باشد ممکن است در تجدیدنظرخواهی با تصمیم قاضی از تخفیف مجازات برخوردار شود.

ایجاد شده توسط مدیر سایت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلید واژه‌ها

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.