مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: شنبه 22 تیر 1398

 جرایم نظامی، نیروهای مسلح

سوال حقوقی:
تابستان سال گذشته 1391 کلاس های تابستانه ای به یاری خداوند در موضوعات (رایانه-زبان خارجی-قرآن و احکام-تکواندو و فوتبال) تشکیل دادیم با نام کلاس های تابستانه تسنیم در اواخر تابستان کیس کامپیوتری که از پایگاه محلمان امانت گرفته بودم برای برگزاری کلاس ها نا خواسته از ارتفاع بالا به زمین افتاد(علت افتادن گیر کردن پای بچه ها به سیم کیس) و صدمه جدی دید من که نمی دانستم که کیس صدمه دیده را برای تعمیر باید به خود ناحیه بسیج تحویل بدهم تا خودشان کیس را تعمیر کنند. به علت ندانستن قوانین سپاه پاسداران من کیس را برای تعمیر به یکی از موسسات کامپیوتری شهرستانمان بردم و پس از مدتی تعمیر شد(قطعاتی مانند هارد و رم عوض شد و مادر برد تعمیرکامل شد) و پس از تعمیر به پایگاه تحویل داده شد.(کلیه ی هزینه های تعمیر را خودم پرداخت کردم). اللان برای من دردسر شده و مسولان بسیج می گویند که چرا خودت کیس را تعمیر کردی و برای من پرونده تشکیل داده اند.(دادگاه نظامی) من می خواستم که کیس را همان گونه که تحویل گرفته ام تحویل بدهم به همین جهت به فرمانده پایگاه نگفتم که خدایی نکرده به من بدبین شود و گفتم خودم کیس را تعمیر کرده و همان گونه که سالم تحویل گرفته ام سالم تحویل بدهم.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 241

پاسخ به سوال حقوقی 

اگر عضو نیروهای مسلح هستید احتمالا مشمول بند الف ماده 21 قانون جرایم نیروهای مسلح هستید از بابت افشای تجهیزات و تاسیسات نیروهای مسلح.

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.