مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: شنبه 02 شهریور 1398

 سوال حقوقی تشویش اذهان عمومی

مالک یک آپارتمان هستم. اگر اعلامیه زیر را در آسانسور مجتمع مسکونی خود بچسبانم، آیا مرتکب جرم شده ام؟ و چرا؟ به نام خدا مالکین و مستاجران محترم فاز 2 مجتمع مسکونی
با سلام و احترام، سند آپارتمان های شما بزودی آماده می شود. متاسفانه شرکت تعاونی مسکن..... بابت هر متر اضافه متراژ آپارتمان شما تقاضای قیمت روز کرده است در صورتیکه که در همان ابتدا به مالکین گفته شده بود که قیمت هر متر اضافه بر اساس قیمت تمام شده در زمان ساخت محاسبه می شود و نه قیمت روز. خوشبختانه شهود در این زمینه زیاد هستند. از طرفی به مالکین آپارتمان هایی که کسری متراژ دارند (زیر 75 متر مربع) بابت هر متر کسری و طبق قانون خودشان بجای قیمت روز فقط 800 هزار تومان که همان هزینه ساخت است پرداخت می شود!!! سوال اینجاست چرا شرکت تعاونی کسری متراژ را 800 هزار تومان حساب می کند ولی اضافه متراژ را قیمت روز!!!؟؟؟ تعدادی از مالکین از آقای *** مدیر محترم ساختمان تقاضای برگزاری یک جلسه با حضور همه مالکین بابت رفع این مشکل کرده اند. این حق قانونی همه مالکین است که جلسه ای در این زمینه برگزار شود. آقای *** فرمودند که این جلسه به شرطی برگزار خواهد شد که تعداد متقاضیان برگزاری جلسه زیاد باشد. لذا بدینوسیله از کلیه مالکین محترم تقاضا می شود با آقای *** با شماره تلفن ***تماس گرفته و از ایشان بخواهید که به حق قانونی ما مالکین احترام گذاشته و هماهنگی های لازمه برای برگزاری این جلسه را انجام دهند. لطفا مستاجران عزیز این موضوع مهم را به اطلاع مالکین خود برسانند. همچنین از مالکین محترمی که خود وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی هستند عاجزانه خواهشمندیم ما را در رفع این مشکل مشترک یاری فرمایند.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 797

پاسخ به سوال حقوقی 

در صورتی که اطلاعات ارایه شده واقعیت داشته باشد، عمل انجام شده جرم نیست.

منظور از تشویش اذهان عمومی یا نشراکاذیب انطور که در ماده 698 قانون مجازات اسلامی تعریف شده این است که شما اظهارات کذب و دورغی را که باعث ضرر مادی یا معنوی به غیر میشود منتشر نموده و در معرض دید عموم قرار دهید. 

 

 

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.