X
مشاوره با وکیل دادگستری- دادگران حامی

مشاوره حقوقی آنلاین

برای ارسال سوال یا درخواست از منوی سبز رنگ زیر ، وارد شوید.

برای مطالعه آرشیو سوالات حقوقی ، اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400

 ابعاد حقوقی نصب فنس و دیوار در حریم ملک ویلایی

با سلام من و برادرزاده هایم در یک کوچه خصوصی که من و برادرم ساختیم زندگی میکنم و کوچه مان دارای خرید نامه و سند و استشهاد محلی هستم. نکته اینکه کوچه ما بن بست است. پارسال همسایه رو به روی کوچه ما قصد رفت و آمد از کوچه ما را داشت که برادر زاده ام نیز طرف او را گرفت و اداعای عمومی بودن جاده را کردند. شهرداری هم گفت چون آب و برق و گاز در کوچه رفته پس عمومی است. اما ‌بعد از شکایت آن همسایه از من قاضی حق را به من داد و من تبرئه شدم. امسال نیز که میخواهم جلوی حیاط خانه ام را فنس کشی کنم برادر زاده ام با من مخالفت میکند و میگوید باید عقب نشینی کنم. شهرداری طبق اتفاقات گذشته هنوز ورود نکرده و به برادر زاده ام گفت برود شکایت کند. آیا فنس کشی دور ملک ویلایی عقب نشینی دارد و مجوز میخواهد؟ آیا من محکوم میشوم؟ آیا برای فنس کشی هم باید عقب نشینی کرد؟

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 687

پاسخ - نصب فنس در حریم ویلا و ملک شخصی

پاسخ دقیق به سوال شما احتیاج به اطلاعات بیشتر دارد که توصیه می کنیم حتما حضوراً به یک وکیل مراجعه نمایید .با این وجود اجمالاً  به شما پاسخ داده میشود که اگر شما در مرز ملک خود فنس یا دیوار بکشید همسایه ها نمی توانند متعرض آن بشوند و اینکار واجد اشکال نیست.

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.