خدمات دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی

دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور

 دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور

دعاوی خانواده در موادی که زن یا شوهر یا هردومقیم خارج از ایران هستند تفاوتهایی با سایر موارد میکند، که داشتن تجربه کافی و دانش حقوقی را برای وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور ضروری مینماید.

زن و شوهر های ایرانی که خارج از ایران زندگی می کنند در صورتی که ازدواج آنها مطابق قانون ایران به ثبت رسیده باشد، قانون ایران، دادگاه ایران را صالح به رسیدگی به اختلافات خانوادگی آن ها می داند. در بسیاری از مواقع کشور محل اقامت هم به طور موازی قانون خود را صالح به حل اختلافات خانوادگی آن ها می داند، این اولین وجدی ترین مشکلی است که تابعیت مضاعف (تابعیت دوگانه) برای افراد ایجاد می کند، به عبارت دیگر تابعیت مضاعف تکالیف مضاعف هم روی دوش طرفین می گذارد. در هر حال کمکی که از یک وکیل دادگستری در ایران برای حل دعاوی خانوادگی ایرانیان مقیم خارج از کشور برمی آید این است که در صورت وقوع اختلاف بدون نیاز به حضور فیزیکی زن یا شوهر (صرفاً با مراجعه ایشان به سفارت یا کنسولگری و دادن وکالت به وکیل دادگستری) اقدام به پیگیری موضوع در مراجع صالح (دادگاه خانواده) نماید.

دعاوی خانوادگی قابل پیگیری در این قالب عبارتند از : دعوای طلاق توافقی دعوای طلاق یکطرفه ( از طرف زوج یا زوجه) دعوای مطالبه مهریه و توقیف اموال دعوای ممنوع الخروجی- پیگیری رفع ممنوع الخروجی  حضانت و ملاقات فرزندان و سایر دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده. جهت مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل دادگستری به وکیل باتجربه و وکیل متخصص دعاوی ایرانیان مقیم خارج از کشور، با دفتر وکالت بین المللی دادگران حامی در تماس و ارتباط باشید.

اشتراک گذاری
جهت مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به وکیل دادگستری همین حالا تماس بگیرید.
تلفن ثابت:88019243-88019244
تلفن همراه :09121457035

رزرو وقت مشاوره حقوقی

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص، جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.