خدمات دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی

دعاوی ملکی و قراردادها، ایرانیان مقیم خارج

 دعاوی ملکی و قراردادها، ایرانیان مقیم خارج

ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت اداره اموال و املاک خود و نیز جهت دریافت مشاوره حقوقی در زمینه قراردادهای خود میتواند با مختصصین دعاوی ملکی و قراردادهای دفتر وکالت دادگران در تماس و ارتباط باشند.دفتر وکالت ما با تجربیاتی که در زمینه ارائه خدمات و مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور دارد و نیز با آگاهی و اشراف به قوانین کشور ایران پاسخگوی نیاز های شما عزیزان در این زمینه خواهد بود.

 

  |  
بازدید: 2292
  |  
امتیاز: Article Rating

 

عناوین دعاوی مرتبط با املاک و قراردادها

1- خرید ملک و آپارتمان در ایران 

برای ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت خرید ملک و انعقاد قرارداد و اطمینان از رعایت قوانین و جلوگیری از کلاهبرداری و فریب و ورود آسیب و ضرر مالی، داشن وکیل و مشاوره حقوقی در مرحله تنظیم قراداد ضروری است.

توصیه میشود قبل از هر اقدامی و قبل از انعقاد قرارداد حتما با یک وکیل متخصص قرارداد مشورت نموده و پس از آن اقدام به خرید و پرداخت وجه نمائید.  

 

2- فروش املاک و اموال موجود در ایران 

ایرانیان مقیم خارج از کشور در صورتیکه قصد خرید ملک در ایران را دارند؛ با توجه به پیچیدگی حاکم بر مقررات راجع به معاملات ملکی و نیز به دلیل عدم قابلیت اطمینان به مشاوران املاک و نیز به جهت اینکه مشاوران و دلالان معاملات ملک در بسیاری از مواقع  خود ذینفع هستند و متاسفانه صداقت لازم را ندارند، می توانند از حضور و همراهی و اخذ مشاوره از وکیل متخصص خرید و فروش املاک و قراردادها استفاده نمایند.

 

3- اجاره ملک و آپارتمان موجود در ایران 

هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور در صورت تمایل اجاره و املاک خود و یا تمدید قراردادهای اجاره میتوانند از خدمات حقوقی ما در زمینه املاک و قراردادها بهرمند شوند. 

 

4- انعقاد هر نوع قرارداد حقوقی با اشخاص

ایرانیان و هموطنان مقیم خارج بهتر از در صورت انعقاد هر نوع قرارداد با هر شخصی و هر نوع موضوعی در ایران بهتر است قبل از امضاء و انعقاد قرارداد با یک وکیل متخصص و با تجربه مشورت نمایند. 

 

راههای تماس، ارتباط و اعطای وکالت به وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها

2.26 از 5 (23 امتیاز)
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جهت مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به وکیل دادگستری همین حالا تماس بگیرید.
تلفن ثابت:88019243-88019244
تلفن همراه :09121457035

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.