خدمات دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی

دعاوی ملکی و قراردادها، ایرانیان مقیم خارج

 دعاوی ملکی و قراردادها، ایرانیان مقیم خارج

ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت اداره اموال و املاک خود و نیز جهت دریافت مشاوره حقوقی در زمینه قراردادهای خود میتواند با مختصصین دعاوی ملکی و قراردادهای دفتر وکالت دادگران در تماس و ارتباط باشند.دفتر وکالت ما با تجربیاتی که در زمینه ارائه خدمات و مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور دارد و نیز با آگاهی و اشراف به قوانین کشور ایران پاسخگوی نیاز های شما عزیزان در این زمینه خواهد بود.

  |  
بازدید: 671
  |  
امتیاز: Article Rating

عناوین دعاوی مرتبط با املاک و قراردادها

1- خرید ملک و آپارتمان در ایران : 

برای ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت خرید ملک و انعقاد قرارداد و اطمینان از رعایت قوانین و جلوگیری از کلاهبرداری و فریب و ورود آسیب و ضرر مالی، داشن وکیل و مشاوره حقوقی در مرحله تنظیم قراداد ضروری است.

توصیه میشود قبل از هر اقدامی و قبل از انعقاد قرارداد حتما با یک وکیل متخصص قرارداد مشورت نموده و پس از آن اقدام به خرید و پرداخت وجه نمائید.  

 

2- فروش املاک و اموال موجود در ایران : 

ایرانیان مقیم خارج از کشور در صورتیکه بخواهند در ایران ملکی بخرند با توجه به پیچیدگی حاکم بر مقررات راجع به معاملات ملکی و نیز به دلیل عدم قابلیت اطمینان به مشاوران املاک و نیز به جهت اینکه مشاوران و دلالان معاملات ملک در بسیاری از مواقع  خود ذینفع هستند و متاسفانه صداقت لازم را ندارند، حضور و همراهی و اخذ مشاوره از وکیل متخصص خرید و فروش املاک و قراردادها ضروری است. 

 

3- اجاره ملک و آپارتمان موجود در ایران : 

هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور در صورت تمایل اجاره و املاک خود و یا تمدید قراردادهای اجاره میتوانند از خدمات حقوقی ما در زمینه املاک و قراردادها بهرمند شوند. 

جهت اطلاع از نحوه همکاری در این خصوص اینجا کلیک کنید. 

 

4- انعقاد هر نوع قرارداد حقوقی با اشخاص :

ایرانیان و هموطنان مقیم خارج بهتر از در صورت انعقاد هر نوع قرارداد با هر شخصی و هر نوع موضوعی در ایران بهتر است قبل از امضاء و انعقاد قرارداد با یک وکیل متخصص و با تجربه مشورت نمایند. 

جهت اطلاع از راههای تماس و ارتباط با دفتر وکالت ما اینجا کلیک کنید. 

 

5- اطلاع از سایر خدمات به ایرانیان مقیم خارج از کشور : 

 

6- راههای تماس با دفتر وکالت ما : 

 

7- آشنایی با دفتر وکالت ما : 

 

 

 

ایجاد شده توسط مسعود محمدی، وکیل پایه یک دادگستری
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جهت مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به وکیل دادگستری همین حالا تماس بگیرید.
تلفن ثابت:88019243-88019244
تلفن همراه :09121457035

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.