خدمات دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی

دعاوی ملکی و قراردادها، ایرانیان مقیم خارج

 دعاوی ملکی و قراردادها، ایرانیان مقیم خارج

ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت اداره اموال و املاک خود و نیز جهت دریافت مشاوره حقوقی در زمینه قراردادهای خود میتواند با مختصصین دعاوی ملکی و قراردادهای دفتر وکالت دادگران در تماس و ارتباط باشند.دفتر وکالت ما با تجربیاتی که در زمینه ارائه خدمات و مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور دارد و نیز با آگاهی و اشراف به قوانین کشور ایران پاسخگوی نیاز های شما عزیزان در این زمینه خواهد بود.

  |  
بازدید: 887
  |  
امتیاز: Article Rating

عناوین دعاوی مرتبط با املاک و قراردادها

1- خرید ملک و آپارتمان در ایران : 

برای ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت خرید ملک و انعقاد قرارداد و اطمینان از رعایت قوانین و جلوگیری از کلاهبرداری و فریب و ورود آسیب و ضرر مالی، داشن وکیل و مشاوره حقوقی در مرحله تنظیم قراداد ضروری است.

توصیه میشود قبل از هر اقدامی و قبل از انعقاد قرارداد حتما با یک وکیل متخصص قرارداد مشورت نموده و پس از آن اقدام به خرید و پرداخت وجه نمائید.  

 

2- فروش املاک و اموال موجود در ایران : 

ایرانیان مقیم خارج از کشور در صورتیکه بخواهند در ایران ملکی بخرند با توجه به پیچیدگی حاکم بر مقررات راجع به معاملات ملکی و نیز به دلیل عدم قابلیت اطمینان به مشاوران املاک و نیز به جهت اینکه مشاوران و دلالان معاملات ملک در بسیاری از مواقع  خود ذینفع هستند و متاسفانه صداقت لازم را ندارند، حضور و همراهی و اخذ مشاوره از وکیل متخصص خرید و فروش املاک و قراردادها ضروری است. 

 

3- اجاره ملک و آپارتمان موجود در ایران : 

هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور در صورت تمایل اجاره و املاک خود و یا تمدید قراردادهای اجاره میتوانند از خدمات حقوقی ما در زمینه املاک و قراردادها بهرمند شوند. 

جهت اطلاع از نحوه همکاری در این خصوص اینجا کلیک کنید. 

 

4- انعقاد هر نوع قرارداد حقوقی با اشخاص :

ایرانیان و هموطنان مقیم خارج بهتر از در صورت انعقاد هر نوع قرارداد با هر شخصی و هر نوع موضوعی در ایران بهتر است قبل از امضاء و انعقاد قرارداد با یک وکیل متخصص و با تجربه مشورت نمایند. 

جهت اطلاع از راههای تماس و ارتباط با دفتر وکالت ما اینجا کلیک کنید. 

 

5- اطلاع از سایر خدمات به ایرانیان مقیم خارج از کشور : 

 

6- راههای تماس با دفتر وکالت ما : 

 

7- آشنایی با دفتر وکالت ما : 

 

 

 

2 از 5 (3 امتیاز)
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جهت مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به وکیل دادگستری همین حالا تماس بگیرید.
تلفن ثابت:88019243-88019244
تلفن همراه :09121457035

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.