تاریخ انتشار: دوشنبه 14 بهمن 1398
پیدا کردن سایت یک وکیل دادگستری و دفتر وکالت در ایران

 پیدا کردن سایت یک وکیل دادگستری و دفتر وکالت در ایران

سایت یک وکیل دادگستری ظاهر، نما و ویترین کار آن وکیل و به نوعی نشان دهنده ی نظم و روش کار و معلومات آن وکیل است.یکی از راه های پیدا کردن وکیل جستجو در اینترنت و مراجعه به سایت آن وکیل است.دیدن سایت وکیل دادگستری و توجه به نکات و ظرایف آن می تواند ملاکی باشد برقابلیت اعتماد و خصوصیات آن وکیل.در ادامه تلاش می شود چند نکته مهم و قابل توجه در خصوص یک سایت خوب دفتر وکالت و سایت شخصی وکیل دادگستری و ملاک های تشخیص اصالت و کیفیت عملکرد و خدمات آن وکیل دادگستری و دفتر وکالت وی جهت استفاده مخاطبان گرامی ارائه گردد.توجه نمایید که سایت های وکلای دادگستری و دفاتر وکالت دو دسته اند ، یا از محتوا و مطالب کپی استفاده می کنند و هدفشان فقط قرار گرفتن در بالای فهرست نتایج گوگل و به نوعی فریب مخاطبین است و یا خود اقدام به تولید محتوا و مطالب و مقالات حقوقی نموده و هدفشان آگاهی دادن به مخاطبان و موکلین است.هدف ما همواره تولید و ایجاد محتوای حقوقی و دوری از کپی برداری بوده است و متاسفانه مطالب سایت ما (دادگران حامی) همواره مورد دستبرد تازه واردان و افراد راحت طلب و سود جو قرار گرفته است!!! در هر حال با اندک جستجو و مطالعه در سایت ما پی خواهید برد که همه محتوای سایت دفتر حقوقی دادگران حامی محصول تلاش و مطالعه  تجربه ی خود ماست.

 

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 3536

سایت وکیل دادگستری راهی برای شناخت و اطمینان

  • یک سایت خوب دفتر وکالت ملاک و گزینه خوبی برای شناسایی میزان نظم فعلی، عملی و ذهنی شخص وکیل دادگستری است و نحوه چینش و طراحی آن به نوعی شخصیت کاری وکیل را بازگو می کند.
  • هدف از طراحی و راه اندازی یک سایت خوب برای دفتر وکالت فقط این نیست که فرد وکیل به داشتن سایت فخر و مباهات نماید بلکه هدف به نوعی ارتباط با مخاطبان و اطلاع رسانی و البته بطور غیر مستقیم معرفی شخص وکیل است.
  • برای وکیل دادگستری تبلیغ مستقیم حرفه وکالت عملی مذموم بوده و از نظر حرفه ای تخلف محسوب می شود.پس در یک سایت وکیل دادگستری در درجه اول تلاش می شود که به مخاطب اطلاعات حقوقی و کاربردی و قابل استفاده ارائه شود و باید تفاوت قائل شد بین یک سایت دفتر وکالت و یک فروشگاه اینترنتی.
  • داشتن یک سایت برای وکیل دادگستری اگر هدف فقط داشتن سایت باشد اصلا کار مشکلی نیست و با خرید یک دامنه به ارزش صد هزار تومان و یک هاست به ارزش دویست هزار تومان و یک قالب آماده و مجانی یک وکیل می تواند برای خود سایتی مهیا کند ولی از آنجایی که  کار نیکو کردن از پر کردن است یا انسان نباید کاری را انجام دهد و یا در صورت انجام نهایت دقت و کیفیت را رعایت نماید.
  • از توجه به رعایت ظرافت و سرعت لود سایت و نحوه چینش قسمت های مختلف و توجه به اصل اطلاع رسانی و آگاه نمودن صادقانه مخاطب می توان تشخیص داد که یک وکیل دادگستری در سایت خود چه چیزی را محور توجه قرار داده است و هدف اش از تأسیس سایت چیست.
  • در یک سایت خوب ،وکیل دادگستری تلاش می کند صادقانه و دلسوزانه دانش و تجربه خود را به اطلاع مخاطب برساند و البته در بسیاری از مواقع اعتماد و توجه مخاطب جلب شده و مدیریت حقوقی مشکل خود و پیگیری دعوای مطروحه را به آن وکیل می سپارد.
  • برای اینکه تا حدودی به شخصیت، دلسوزی و آگاهی و تجربه ی وکیل مورد انتخاب خود پی ببرید، بعد از ورود به سایت وکیل به چند صفحه سر بزنید و محتویات آن را مطالعه کنید با این کار طبیعتا به لحن وکیل و دانش و تجربه او پی خواهید برد.
  • در یک سایت خوب وکیل دادگستری محتویات و مطالب باید حاصل ذهنیت و آگاهی خود آن وکیل باشد و کپی کردن محتوا از سایت ها،کتب و مقالات دیگران برای وکیل امری مذموم و ناپسند است البته اگر مطلبی کپی بوده و منبع آن ذکر شود مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

 

 

اطلاع از راه های تماس و اعطای وکالت به وکیل دادگستری

 

ثبت امتیاز
نظرات

ﺳﻪشنبه, 30 اردیبهشت,1399

قدیرلی زهرا

سلام. تازه اولین بار. اینجا. هستم. ظاهراً. که. باید. خوب. باشه. پایدار. باشید

ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.