تاریخ انتشار: پنجشنبه 04 اردیبهشت 1399
وکیل برای طلاق توافقی در ایران

 وکیل برای طلاق توافقی در ایران

در حال حاضر طلاق توافقی در ایران به جهت پیچیدگیها و موانعی که بر سر انجام آن ایجاد شده دیگر به طور معمول کار سریع و راحتی نیست و زوجین (زن و شوهر) باید اول در جلسات مشاوره خانواده به مدت دو ماه شرکت نموده و پس از آن با ثبت دادخواست به شورای حل اختلاف ارجاع میشوند و در نهایت دادگاه خانواده با تعیین وقت به پروسه طلاق توافقی رسیدگی میکند. کل این مراحل به طور معمول ممکن است حتی بیش از سه ماه طول بکشد. اما با داشتن وکیل خوب برای طلاق توافقی به خصوص در تهران میتوانید درگیری خود را با تشریفات طلاق توافقی از بین برده و به بهترین نحو به نتیجه مطلوب برسید. ما در دفتر وکالت دادگران حامی در سریعترین زمان متصور (حدودا 20 روز) و با بهترین کیفیت پروسه طلاق توافقی شما را انجام می دهیم.لطفا مراقب وعده های واهی از سوی افراد غیر معتبر و دلالان طلاق که عمدتا وکیل دادگستری هم نیستند،باشید!!!!

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 2209

 

طلاق توافقی در سریعترین زمان و با منصفانه ترین دستمزد

 

 

رای طلاق توافقی در سریعترین زمان

به تاریخ: 14/12/1398              پرونده کلاسه: ...............                شماره دادنامه: ...............

مرجع رسیدگی: شعبه 258 دادگاه عمومی حقوقی (خانواده) مجتمع شهید مفتح تهران

خواسته: طلاق توافقی

رای دادگاه:

در خصوص دادخواست خانم .....فرزند ..... و آقای.... با وکالت آقای مسعود محمدی به خواسته صدور گواهی عدم امکان سازش جهت اجرای صیغه طلاق با توافق یکدیگر، با توجه به این که زوجین حسب مندرجات سند نکاحیه شماره........... دفتر رسمی ازدواج شماره 208  تهران مورخ 21/8/1390 به عقد دائم در آمده اند و علیرغم سپری شدن حدود هشت ماه از عقد و باکره بودن زوجه به دلیل عدم تفاهم در زندگی مشترک متفقا اصرار بر طلاق دارند و زوجه از کل حقوق مالی خود اعم از مهریه و نفقه ایام عده و نحله و اجرت المثل و غیره که برذمه زوج بوده زوجه کلیه مهریه-نفقه را به زوج بذل می نماید و طرفین هیچ ادعای مالی علیه یکدیگر ندارند و زوج نیز با قبول بذل حاضر به مطلقه نمودن زوجه گردیده است و جهیزیه زوجه نیز در تصرف زوجه میباشد و زوجین فرزند مشترک نیز ندارند چرا که حسب گواهی پزشکی زوجه باکره میباشد و حسب گواهی پزشکی که در پرونده مضبوط است زوجه اقرار می دارد که باکره می باشد النهایه چون نصایح دادگاه و سعی و تلاش داوران نیز مؤثر در سازش و آشتی زوجین نبوده و امکان ادامه زندگی مشترک بین ایشان عملاً منتفی بوده، لذا دادگاه مصلحت را دروقوع طلاق دانسته و مستنداً به بند ماده 8 قانون حمایت خانواده و ماده واحده قانون اصلاح مربوط به طلاق،حکم بر عدم امکان سازش جهت اجرای صیغه از نوع بائن (به لحاظ غیر مدخوله بودن زوجه) را صادر و اعلام مینماید تا زوجین با مراجعه به یکی از دفاتر رسمی طلاق نسبت به اجرای صیغه شرعی طلاق و ثبت آن اقدام نمایند. مدت اعتبار این گواهی سه ماه است و این رأی حضوری بوده و ظرف 20 روز پس از ابلاغ قابل اعتراض در محاکم محترم تجدیدنظر استان تهران می باشد.

 

 

مطالب مرتبط با طلاق توافقی سریع : 

1- شرایط جدید طلاق توافقی 

2- وکیل خوب برای طلاق توافقی 

3- مراحل عملی طلاق توافقی 

4- فهرست دعاوی خانوادگی، صلاحیت دادگاه خانواده

5- چگونه یک وکیل خوب و مجرب برای طلاق و خانواده پیدا کنم؟

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.