تاریخ انتشار: دوشنبه 31 شهریور 1399
وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران - ایران

 وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران - ایران

تعبیر وکیل خوب طلاق توافقی به شخصی اطلاق می شود که به طور تخصصی و ویژه صرفاً در همین راستا فعالیت می کند یا در مجموعه تحت مدیریت خود دپارتمان یا فیلد مخصوصی را برای انجام طلاق توافقی تعریف کرده است.افراد برای انجام پروسه طلاق توافقی به بهترین روش و در کوتاهترین زمان و با کمترین درگیری باید به دنبال وکیل خوب طلاق توافقی نیز باشند.بسیار دیده شده است مراحل طلاق توافقی که مورد ساده انگاری قرار گرفته نه تنها مشکلات زوجین را حل ننموده است بلکه خود باعث بروز مشکلات جدید و پیچیده ای در رابطه زوجین گردیده است توصیه می شود به عنوان اولین قدم به دنبال مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به یک وکیل خوب برای طلاق توافقی و دعاوی خانواده باشید.جهت پیدا کردن وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران و ایران با توجه به اینکه به صرف دیدن تبلیغات نمی توان به یک وکیل اعتماد کرد توصیه می شود چند وکیل را انتخاب کنید و حضوراً به آنها مراجعه نموده و از سوابق کار و چشم اندازی که برای حصول نتیجه جلوی روی شماست کسب اطلاع نمایید و درجه آگاهی، اطلاعات و اشراف آن وکیل را بسنجید.ما در دفتر وکالت دادگران رزومه و آرشیوی کامل از نمونه صدها پرونده طلاق توافقی از جمله رای، حکم ، دادخواست و اطلاعات کاملی در قالب مقالات و مطالب حقوقی در مجموعه سایت های خود به مخاطبان و همراهان گرامی ارائه داده ایم.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 2254

 

 

ویژگی های یک وکیل خوب برای طلاق توافقی

1- یک وکیل خوب طلاق توافقی در مورد واقعیت و رویه حاکم بر دادگاه ها در همان جلسه اول موکل خود را کاملاً مطلع و آگاه می نماید و از یک سو به وعده ای که داده است عمل می کند و از سوی دیگر وعده ای می دهد که عملی باشد و خود قدرت و توانایی انجام ان را داشته باشد به عنوان مثال گفتن اینکه ما طلاق را 2 روزه انجام می دهیم آسان است ولی در عمل فقط حدود یک هفته طول می کشد تا پس از ثبت دادخواست شعبه دادگاه رسیدگی کننده به طلاق توافقی مشخص شود.

2- این درست نیست که ما خود را متصف به صفت تفضیلی بهترین وکیل طلاق توافقی و یا وکیل خوب طلاق توافقی بدانیم و این را باید موکلین و مراجعین ما بگویند.

3- هدف از ایجاد این متن در صفحه ای در سایت دفتر وکالت دادگران حامی اطلاع رسانی و دادن آگاهی به کسانی است که در جستجوی بهترین وکیل توافقی یا وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران هستند.

4- مناسب ترین روش برای انتخاب بهترین وکیل طلاق، وکیل خوب برای طلاق توافقی و مناسب ترین گزینه و مصداق برای شما این است که بعد از مطالعه صفحات معرفی وکلا، حضوراً به انها مراجعه نموده و از نزدیک ملاقات داشته باشید.از نحوه برخورد و پذیرش خود قطعاً به خوب بودن وکیل طلاق توافقی مورد انتخاب خود و یا غیر آن پی خواهید برد.

5- در جلسه انعقاد قرارداد با وکیل همه سوالات خود را  پرسیده و در صورتی که پاسخ آنها خیلی برای شما اهمیت دارد از وکیل بخواهید که آن را در قرارداد خود درج نماید مثلاً مدت انجام پروسه طلاق یا کل هزینه هایی که باید پرداخت کنید یا کل مراحلی که باید شرکت داشته باشید روشن و شفاف و بدون هیچ ابهامی تعیین تکلیف شود.یک وکیل خوب و حرفه ای از سخت گیری شما در انعقاد قرارداد آزرده و عصبانی نخواهد شد.

6- بهترین روش برای انجام طلاق توافقی سپردن پروسه و جریان و مراحل انجام آن به یک یا دو وکیل مجرب و متخصص و خوب در زمینه طلاق و دعاوی خانواده است هر چند که خود زوجین نیز می توانند آن را انجام دهند ولی در مدت طولانی و با روش آزمون و خطا و گاهی نیاز با چند بار تقدیم دادخواست و یا حتی می شود فقط یکی از زوجین وکیل بگیرد و دیگری خود در مراحل انجام طلاق توافقی حضور داشته باشد.

7- دفتر وکالت دادگران حامی، مستقر در شهر تهران، تاکنون مدیریت و تشریفات و مراحل بیش از 700 پرونده طلاق توافقی را در طول 10 سال گذشته به انجام رسانده است و بسیاری از موکلین با معرفی نزدیکان و آشنایان خود این دفتر وکالت و وکلای خانواده ما را بهترین وکیل طلاق توافقی معرفی نموده و می دانند.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط با طلاق توافقی : 

1- شرایط جدید طلاق توافقی 

2- مشاوره اجباری قبل از طلاق توافقی

3- راههای طلاق توافقی

4- طلاق سریع، طلاق فوری، طلاق توافقی

5- نمونه دادخواست طلاق توافقی، نمونه رأی طلاق توافقی

 

ثبت امتیاز
پرسش و پاسخ‌های متداول
از طریق دوستان و استفاده از تجربیات دیگران و یا با مراجعه به سایت اینترنتی یک وکیل و مطالعه مقالات و مطالب حقوقی آن سایت و سنجش میزان نظم و دقت یک مجموعه و البته در نهایت مراجعه و ملاقات حضوری با آن وکیل شاید بتوان به بهترین نتیجه در پیدا کردن وکیل خوب طلاق توافقی دست یافت.
لطفا متن این مطلب را مطالعه نموده و به مطالب مرتبط هم سر بزنید.تلاش شده در این مورد اطلاع رسانی شود.
صرف نظر از اینکه اصلا این واژه درستی باشد یا نه و اصلاً بتوان گفت یک وکیل واجد صفت تقضیلی بهترین است، به نظر ما بسیار مذموم است که یک وکیل خود را بهترین بداند و شاید منشأ این نگرش جز خودشیفتگی و قصد فریب مخاطب چیز دیگری نیست. متاسفانه بسیار دیده میشود که کسانی خود را با این صفت معرفی مینمایند.
دستمزد و حق الوکاله وکیل عدد و مبلغ ثابتی نیست و با توجه به نوع دعوا و مهارت وکیل کیفیت انجام کار متفاوت است. ولی به نظر میرسد برای طلاق توافقی مبلغی بین 5 تا 10 میلیون تومان مبلغی منطقی باشد.
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.