تاریخ انتشار: دوشنبه 31 شهریور 1399
وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران - ایران

 وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران - ایران

تعبیر وکیل خوب طلاق توافقی به شخصی اطلاق می شود که به طور تخصصی و ویژه صرفاً در همین راستا فعالیت می کند یا در مجموعه تحت مدیریت خود دپارتمان یا فیلد مخصوصی را برای انجام طلاق توافقی تعریف کرده است.افراد برای انجام پروسه طلاق توافقی به بهترین روش و در کوتاهترین زمان و با کمترین درگیری باید به دنبال وکیل خوب طلاق توافقی نیز باشند.بسیار دیده شده است مراحل طلاق توافقی که مورد ساده انگاری قرار گرفته نه تنها مشکلات زوجین را حل ننموده است بلکه خود باعث بروز مشکلات جدید و پیچیده ای در رابطه زوجین گردیده است توصیه می شود به عنوان اولین قدم به دنبال مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به یک وکیل خوب برای طلاق توافقی و دعاوی خانواده باشید.جهت پیدا کردن وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران و ایران با توجه به اینکه به صرف دیدن تبلیغات نمی توان به یک وکیل اعتماد کرد توصیه می شود چند وکیل را انتخاب کنید و حضوراً به آنها مراجعه نموده و از سوابق کار و چشم اندازی که برای حصول نتیجه جلوی روی شماست کسب اطلاع نمایید و درجه آگاهی، اطلاعات و اشراف آن وکیل را بسنجید.ما در دفتر وکالت دادگران رزومه و آرشیوی کامل از نمونه صدها پرونده طلاق توافقی از جمله رای، حکم ، دادخواست و اطلاعات کاملی در قالب مقالات و مطالب حقوقی در مجموعه سایت های خود به مخاطبان و همراهان گرامی ارائه داده ایم.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید: 4316

 

ویژگی های یک وکیل خوب برای طلاق توافقی

1- یک وکیل خوب طلاق توافقی در مورد واقعیت و رویه حاکم بر دادگاه ها در همان جلسه اول موکل خود را کاملاً مطلع و آگاه می نماید و از یک سو به وعده ای که داده است عمل می کند و از سوی دیگر وعده ای می دهد که عملی باشد و خود قدرت و توانایی انجام ان را داشته باشد به عنوان مثال گفتن اینکه ما طلاق را 2 روزه انجام می دهیم آسان است ولی در عمل فقط حدود یک هفته طول می کشد تا پس از ثبت دادخواست شعبه دادگاه رسیدگی کننده به طلاق توافقی مشخص شود.

2- این درست نیست که ما خود را متصف به صفت تفضیلی بهترین وکیل طلاق توافقی و یا وکیل خوب طلاق توافقی بدانیم و این را باید موکلین و مراجعین ما بگویند.

3- هدف از ایجاد این متن در صفحه ای در سایت دفتر وکالت دادگران حامی اطلاع رسانی و دادن آگاهی به کسانی است که در جستجوی بهترین وکیل توافقی یا وکیل خوب برای طلاق توافقی در تهران هستند.

4- مناسب ترین روش برای انتخاب بهترین وکیل طلاق، وکیل خوب برای طلاق توافقی و مناسب ترین گزینه و مصداق برای شما این است که بعد از مطالعه صفحات معرفی وکلا، حضوراً به انها مراجعه نموده و از نزدیک ملاقات داشته باشید.از نحوه برخورد و پذیرش خود قطعاً به خوب بودن وکیل طلاق توافقی مورد انتخاب خود و یا غیر آن پی خواهید برد.

5- در جلسه انعقاد قرارداد با وکیل همه سوالات خود را  پرسیده و در صورتی که پاسخ آنها خیلی برای شما اهمیت دارد از وکیل بخواهید که آن را در قرارداد خود درج نماید مثلاً مدت انجام پروسه طلاق یا کل هزینه هایی که باید پرداخت کنید یا کل مراحلی که باید شرکت داشته باشید روشن و شفاف و بدون هیچ ابهامی تعیین تکلیف شود.یک وکیل خوب و حرفه ای از سخت گیری شما در انعقاد قرارداد آزرده و عصبانی نخواهد شد.

6- بهترین روش برای انجام طلاق توافقی سپردن پروسه و جریان و مراحل انجام آن به یک یا دو وکیل مجرب و متخصص و خوب در زمینه طلاق و دعاوی خانواده است هر چند که خود زوجین نیز می توانند آن را انجام دهند ولی در مدت طولانی و با روش آزمون و خطا و گاهی نیاز با چند بار تقدیم دادخواست و یا حتی می شود فقط یکی از زوجین وکیل بگیرد و دیگری خود در مراحل انجام طلاق توافقی حضور داشته باشد.

7- دفتر وکالت دادگران حامی، مستقر در شهر تهران، تاکنون مدیریت و تشریفات و مراحل بیش از 700 پرونده طلاق توافقی را در طول 10 سال گذشته به انجام رسانده است و بسیاری از موکلین با معرفی نزدیکان و آشنایان خود این دفتر وکالت و وکلای خانواده ما را بهترین وکیل طلاق توافقی معرفی نموده و می دانند.

 

جهت مشاوره با وکیل متخصص طلاق توافقی کلیک کنید

 

دادخواست طلاق توافقی

خواهان :

1- بهنام ..... نام پدر: طاهر  محل اقامت : تهران.خیابان امیر آباد ............. .

2- پروانه .......... نام پدر : محمد   محل اقامت : تهران.میدان پونک ............. .

وکیل : مسعود محمدی وکیل پایه یک دادگستری

تعیین خواسته و بهای آن :  طلاق توافقی

دلایل و منضمات :

1- شناسنامه به شماره ..... صادره از رشت

2- شناسنامه به شماره ..... صادره از تهران

3- وکالتنامه رسمی به شماره ..... مورخ 95/09/15 میزان تمبر مالیاتی به مبلغ 1500 ریال باطل شد.

4- وکالتنامه رسمی به شماره ..... مورخ 95/09/15 میزان تمبر مالیاتی به مبلغ 1500 ریال باطل شد.

5- سند ازدواج به شماره .... دفتز رسمی ازدواج شماره ... رشت

شرح دادخواست طلاق توافقی

ریاست محترم دادگاه خانواده

با سلام و تقدیم احترام به استحضار می رساند ؛موکلین به موجب سند ازدواج شماره .... مورخ بیست و هشتم تیرماه سال 1377 به عقد نکاح یکدیگر درآمده اند و فاقد فرزند مشترک می باشند لیکن به سبب عدم تفاهم اخلاقی قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند لذا درخواست رسیدگی و صدور گواهی عدم امکان سازش جهت اجرای طلاق مورد استدعاست.

 

 

رای دادگاه طلاق توافقی توسط وکیل طلاق توافقی

پرونده کلاسه : ........

مرجع رسیدگی : شعبه ۲۸۶ داد گاه خانواده مجتمع قضایی شهید باهنر تهران

تصمیم نهایی شماره : .........

خواهان : آقای بهنام ............ فرزند طاهر با وکالت آقای مسعود محمدی به نشانی تهران.میدان فاطمی.میدان گلها ..... .

خوانده : خانم پروانه ............ فرزند محمد  با وکالت خانم ............
خواسته : طلاق توافقی
گردشکار: خواهان دادخواستی بخواسته فوق بطرفیت خوانده با تقدیم داشته که پس از ارجاع به شعبه وثبت به کلاسه فوق وجری تشریفات قانونی دادگاه باتوجه به محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام وبشرح ذیل مبادرت به صدور رأی مینماید .

متن رأی دادگاه طلاق توافقی

در خصوص دادخواست تقدیمی خواهان بهنام ...... فرزند طاهر با وکالت آقای مسعود محمدی به طرفیت پروانه..... فرنزد محمد با وکالت ..... به خواسته صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی ) جهت اجرای صیفه طلاق و ثبت آن , داد گاه با عنایت به محتویات پرونده و ملاحظه سند نکاحیه به شماره ترتیب ...... مورخ ۸۷/۴/۲۶ دفتر رسمی ازدواج شماره ... که رونوشت مصدق آن ضم پرونده گردیده و با احراز علقه زوجیت دائم فیمابین و نظر به اصرار زوجین بر طلاق و از آنجا که حسب نظر کارشناس واحد مشاوره خانواده مستقر در مجتمع قضایی مثبوت به شماره .... مورخ ۹۵/۹/۱۷ تفریق و جدایی زوجین با ذکر دلایل و علل عدم تفاهم به مصلحت آنان اعلام شده , و این دادگاه نیز نظر مزبور را مطابق ظواهر و احوال زوجین میداند لذا تقاضای آنان را وارد تشخیص و مستندا به مواد ۲۵ ۲۶ و ‎۲۹٩‏ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱/۱۲/۱ مجلس شورای اسلامی گواهی عدم امکان سازش بنا بر توافق زوجین و به شرح توافقات ذیل صادر می شود :
1- مهریه زوجه هفتصد و هفتاد و هفت عدد سکه می باشد که وکیل زوجه به وکالت از موکله تعداد پانصد و نود و هفت عدد سکه را در قبال طلاق خلع به زوج بذل و وکیل زوج قبول بذل نمود و الباقی مهریه را زوج هر ماه یک سکه تمام بهارازاد ی بعلاوه یک نیم سکه به مدت ده سال به زوجه پرداخت می نماید.

2- زوجه در خصوص نفقه و اجرت المثل ادعایی ند ارد.

3- جهیزیه در اختیار زوجه می باشد .

4- زوجین فاقد فرزند مشترک می باشند.

در خصوص سایر حقوق مالی مقرر گردید که منافع آپارتمان اجاره ای واقع در تهران.میدان پونک ....... به زوجه منتقل شود و زوج نسبت به آن اد عایی نخواهدد اشت. زوجه حسب گواهی صادره از آزمایشگاه فرجام مستقر در مجتمع قضایی شهید باهنر مثبوت به شماره ... در دفتر ثبت لوایح باردار نمی باشد. طلاق واقع شده مستندا به ساده ۱۱۴۶ قانون مدنی و کراهت زوجه از تداوم زندگی و بخشش حقوق مالی از نوع خلع می باشد . رای صادره حضوری و ظرف مدت بیست روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در دادگاه محترم تجدید نظر استان تهران است. گواهی صادره در اجرای ماده ۳۴ همان قانون طی سه ماه از تاریخ رای قطعی دارای اعتبار بوده و در صورتیکه گواهی صادره ظرف مهلت مزبور به دفتر رسمی طلاق جهت اجرای صیغه طلاق و ثبت آن تسلیم نگردد و یا تسلیم کننده گواهی به دفتر خانه , ظرف سه ماه از تاریخ تسلیم در دفتر خانه طلاق جهت اجرای صیفه طلاق حاضر نگردد و یا مدارک لازم را به دفتر خانه ارائه ننماید .گواهی صادره از درجه اعتبار ساقط بوده و کلیه توافقات مندرج در این گواهی نیزملغی خواهد بود. اجرای صیغه طلاق حسب ماده ۳۷ قانون مذکور با رعایت جهات شرعی و با حضور سردفتر انجام خواهد گرفت .

مدیر شعبه ۲۸۶ داد گاخانواده تهران

 

ثبت امتیاز
پرسش و پاسخ‌های متداول
از طریق دوستان و استفاده از تجربیات دیگران و یا با مراجعه به سایت اینترنتی یک وکیل و مطالعه مقالات و مطالب حقوقی آن سایت و سنجش میزان نظم و دقت یک مجموعه و البته در نهایت مراجعه و ملاقات حضوری با آن وکیل شاید بتوان به بهترین نتیجه در پیدا کردن وکیل خوب طلاق توافقی دست یافت.
لطفا متن این مطلب را مطالعه نموده و به مطالب مرتبط هم سر بزنید.تلاش شده در این مورد اطلاع رسانی شود.
صرف نظر از اینکه اصلا این واژه درستی باشد یا نه و اصلاً بتوان گفت یک وکیل واجد صفت تقضیلی بهترین است، به نظر ما بسیار مذموم است که یک وکیل خود را بهترین بداند و شاید منشأ این نگرش جز خودشیفتگی و قصد فریب مخاطب چیز دیگری نیست. متاسفانه بسیار دیده میشود که کسانی خود را با این صفت معرفی مینمایند.
دستمزد و حق الوکاله وکیل عدد و مبلغ ثابتی نیست و با توجه به نوع دعوا و مهارت وکیل کیفیت انجام کار متفاوت است. ولی به نظر میرسد برای طلاق توافقی مبلغی بین 5 تا 10 میلیون تومان مبلغی منطقی باشد.
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

رزرو وقت مشاوره حقوقی با وکیل

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی از دفتر وکیل مسعود محمدی و دفتر وکالت دادگران حامی و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، کلیک کنید.