شماره: 3248
1398/12/02
انتقال سند فرزند صغیر

سوال حقوقی
سلام.ملکی را ده سال پیش خریدم که بنام فرزند صغیر بود و با ولایت پدرش .وکالت بلاعزل خریداری کردم.الان بعد از چند سال برای تک برگ کردن سند و فروش خانه اقدام کردم.دفترخانه گفت که فرزند صغیر الان 18ساله شده و وکالت شما باطل است.دسترسی به انها ندارم .باید چیکار کنم؟

پاسخ به سوال حقوقی الزام به تنظیم سند 

دفتر خانه اشتباه گفته !!!!!!!!!!!! 

این حرف غلط است !!!!!!!!!!!!

به یک دفتر خانه دیگر مراجعه کنید. 

عقد وکالت به حکم ماده 678 از قانون مدنی فقط با فوت یا جنون یا سفه احد طرفین باطل و منفسخ میشود و نه با بلوغ. 

 

مطالعه مطالب مرتبط : 

1-عقود معین و قراردادهای بانام، وکیل قرارداد

2- راههای انحلال قرارداد،فسخ، ابطال، انفساخ

3-  الزام به انجام تعهدات قراردادی، خسارت قراردادی

4-  تنظیم قرارداد، پشتیبانی حقوقی قرارداد

5-انواع عقود در قانون مدنی، وکیل متخصص عقود و قراردادها

 

حق انتشار محفوظ است ©