شماره: 2847
1399/07/21
مشاوره قبل از طلاق توافقی
مشاوره قبل از طلاق توافقی

طلاق توافقی در عین سادگی و سرعت نکات و پیچیدگی هایی دارد که مشاوره با وکیل متخصص و باتجربه در زمینه دعاوی خانواده را اجتناب ناپذیر می نماید به عنوان مثال اگر قرار است زوج برای انجام طلاق توافقی به زوجه وکالت بدهد آن وکالتنامه باید حاوی اختیاراتی باشد که در صورت فقدان طلاق به صورت توافقی قابل انجام نیست. و یا صورتجلسه توافقات زوجین باید به نحوی تنظیم شود و مبادلات مالی باید در زمانی انجام شود که امکان سوءاستفاده از طرف فرد فاقد حسن نیت را سلب کند.

 

مشاوره با وکیل طلاق توافقی 

  • قبل از اینکه وارد مراحل طلاق توافقی شوید و یا حتی قبل از مطرح کردن این تصمیم با همسرتان بهتر است برای اطلاع از عواقب حقوقی و شرایط انجام آن و آگاهی از مراحل طلاق توافقی با یک وکیل متخصص دعاوی خانواده مشورت نمایید.
  • در هر حال و در مرحله ای که تصمیم قاطع به انجام طلاق توافقی داشتید خود به تنهایی یا به اتفاق همسرتان به وکیل انتخاب شده و وکیل متخصص دعاوی خانواده و طلاق مراجعه نموده و راهنمایی و مشاوره لازم را گرفته و یا در صورت تمایل انجام پروسه و تشریفات طلاق توافقی را به وی بسپارید.
  • به طور کلی رسالت و مسئولیت یک وکیل و مشاوره حقوقی چه در خصوص دعاوی خانواده و طلاق و چه در مورد سایر دعاوی این است که شما را از مراحل انجام یک کار و پروسه حقوقی مطلع نموده و بهترین و کوتاهترین مسیر را پیشنهاد نموده و معرفی نماید.
  • اگر تصمیم به انجام طلاق توافقی در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت و بدون درگیری با مراحل آن را دارید بهتر است کار را به یک وکیل متخصص و باتجربه طلاق توافقی بسپارید.
  • در صورت تمایل به کسب اطلاع از مراحل انجام طلاق توافقی به مطلبی با همین عنوان در سایت دادگران مراجعه نمایید.
  • در صورت تمایل به اطلاع از شرایط جدید طلاق توافقی به مطلبی با همین عنوان در سایت دادگران مراجعه نمایید.
  • در صورت تمایل به مشاوره و مراجعه حضوری بعد از تماس و اخذ نوبت به نشانی دفتر وکالت دادگران مراجعه نمایید.
  • در صورت تمایل به اطلاع از چگونگی پیدا کردن وکیل خوب دعاوی خانواده و طلاق به مطلبی با همین عنوان در سایت دادگران مراجعه نمایید.
  • در صورت تمایل به اطلاع از مهم ترین دلایل طلاق به درخواست زوجه به مطلبی با همین عنوان در سایت دادگران مراجعه نمایید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط با وکیل متخصص خانواده :

1- راههای طلاق توافقی

2- مشاوره اجباری قبل از طلاق توافقی

3- فواید داشتن وکیل در پرونده های حقوقی

4- چگونه یک وکیل خوب و مجرب برای طلاق و خانواده پیدا کنم؟

 

حق انتشار محفوظ است ©